Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
 • #1 07 Dec 2008 20:06
  AniaM71
  Level 1  
  Helpful post? (0)
  Poszukuję jakiejś gry, który by symulował jazdę samochodem osobowym w warunkach miejskich i na autostradach. Chodzi mi o bardzo dobry symulator w którym mógłbym stać w korkach ulicznych oraz stosować się do zasad ruchu drogowego. Mam kierownice, więc chciałbym żeby gra miała funkcje grania na kierownicy. PROSZĘ O POMOC
 • #2 07 Dec 2008 20:21
  Electrical
  Red. Komputery FAQ
  Helpful post? (+2)
  Ja zam fajną gre: Need for Speed Most Wanted- w tej grze najlepiej mi się jeździło używając kierownicy... stare czasy;)
 • #3 07 Dec 2008 20:59
  Shady 89_tychy
  Level 18  
  Helpful post? (+1)
  Life for speed. S2
 • #4 08 Dec 2008 09:10
  pixel7
  Level 22  
  Helpful post? (+1)
  Midtown Madness
 • #5 18 Jan 2009 19:44
  Jaco21
  Level 1  
  Helpful post? (+1)
  Witam

  Osobiście znam i mogę polecić tytuły:

  3D Driving-School to symulator praktycznej części egzaminu na prawo jazdy umożliwiający sprawdzenie umiejętności początkującego kierowcy w różnych warunkach drogowych. Aplikacja swoim wyglądem przypomina zwyczajną grę samochodową, ale z tą różnicą, że w 3D Driving-School należy zwracać uwagę na wszystko z czym możemy spotkać się w trakcie rzeczywistej jazdy po prawdziwej drodze. Mowa tu o pieszych, znakach, sygnalizatorach, pojazdach uprzywilejowanych itp. ... Poza sprawdzeniem swoich możliwości z samej jazdy po mieście, należy również wykazać się umiejętnościami wykonywania manewrów parkowania, jazdy na placu ćwiczeń czy po autostradzie. Przez cały czas obserwuje nas wirtualny instruktor, który podpowiada jakie błędy popełnia kierowca podczas jazdy.

  Live for Speed jest realistycznym symulatorem wyścigowym, w którym przede wszystkim przywiązano uwagę do prawidłowego odwzorowania praw fizyki. Gra oferuje bardzo zaawansowany model jazdy, który pod uwagę bierze takie czynniki jak np. ustawienia zawieszenia i ciśnienia opon, ilość paliwa w baku czy aktualną siłę wiatru, która wpływa na długość drogi hamowania, czy prędkość maksymalną.

  Richard Burns Rally Cechuje się realistycznym zachowaniem samochodu. Jest bardzo fajna szkoła jazdy.
  Wszystkie zaimplementowane modele „wozów” charakteryzują się niezwykle precyzyjnym wykonaniem, ponieważ developerzy postanowili profesjonalnie podejść do tematu realizmu (uwagę zwraca szczególnie sposób funkcjonowania hamulców, zawieszenia, turbosprężarek i układów chłodzenia). Ponadto wprowadzono innowacyjny system generowania warunków pogodowych w czasie rzeczywistym (poranne mgły, marznący deszcz, kurz niesiony przez porywisty wiatr itp.), co obok wysokiej jakości algorytmów Sztucznej Inteligencji jeszcze zwiększa autentyczność aplikacji.

  Sam nadal poszukuję symulatora z fizyką jak np. w Live For Speed / Richard Burns Rally (a nie jak w Need Fof Speed czy Midtown Madness) ale z cywilnymi samochodami i warunkami ruchu miejskiego.

  A te linki w Googlu wyszukałem:
  http://www.gry.v10.pl/
  http://rajdy.phukuba.pl/

  pozdrawiam i życzę miłej zabawy
  Jaco
 • #6 19 Jan 2009 22:14
  pudryssek
  Level 21  
  Helpful post? (+1)
  GTR Evolution, bardzo fajny symulator.
 • #7 19 Jan 2009 23:13
  kam223
  Level 20  
  Helpful post? (0)
  Polecam grę Mafia. Niby niewinna gangsterska gra, a jednak mamy tam patrole policji, ograniczenia prędkości, korki, światła itd jednak kierowcy inteligencją nie grzeszą, co jest jej minusem. Gra w pełni kompatybilna z kierownicami, posiada również obsługę sprzęgła (dla kierownic wyp. w 3 pedały) i oddzielnych poleceń dla każdego z biegów (gdy mamy kierownicę wyp. w normalny układ zmiany biegów jak w skrzyniach manualnych) Najlepiej ściągnąć sobie do niej modern mod 2 który zamienia miasto i auta na współczesne oraz save 100% by móc jeździć po wszystkich dostępnych drogach (na początku są zablokowane)
 • #8 21 Jan 2009 13:48
  frontier
  Level 11  
  Helpful post? (0)
  nic nie zastapi samochodu na placu, polnej drodze itp. tylko wtedy naprawde mozesz nauczyc sie jazdy.
 • #9 21 Jan 2009 14:21
  Peter_g
  Level 2  
  Helpful post? (0)
  Ten 3D driving school fajna sprawa. Tylko skąd pobrać wersję polską albo przynajmniej angielską.
  Search 4 million + Products
Browse Products