X

TomTom Home nie włącza sie instalacja

IzzyMan! 08 Dec 2008 20:12
  • #1 08 Dec 2008 20:12
    IzzyMan!
    Red. Komputery FAQ
    Helpful post? (0)
    Witam. Posiadam GPS firmy tomtom XL Europe Traffic. Chciałbym zaktualizować mapy itp., ale nie moge zainstalować oprogramowania do komputera. Moze mi ktoś powiedzieć dla czego nie włącza sie instalacja...?
  • #2 08 Dec 2008 21:45
    pustan
    Level 17  
    Helpful post? (0)
    Witam.

Jestem też świeżym użytkownikiem TOMTOM ONE (3 dni) i tych problemów nie miałem.
    Instrukcja podaje jak zainstalować aplikację TT Home.
    Podłącz komputer do internetu,następnie TT kablem USB do komputera,włącz TT pojawi się okno wyboru.Wybierz opcję "Uruchom Tom Tom Home",kliknij OK.Postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie komputera.Jeśli okno się nie pojawi przejdz do pamięci urządzenia TT.
    Czyli mój komputer-dyski-dysk wymienny(Tom Tom),eksploruj,znajdz plik o nazwie "instaluj Tom Tom Home".
    Możesz również program pobrać ze strony producenta www.tomtom.com/home..
    Żeby mieć dostęp do zawartości strony musisz się zarejestrować i utworzyć swoje konto.

Powodzenia i zadowolenia z użytkowania.
  • #3 08 Dec 2008 22:22
    IzzyMan!
    Red. Komputery FAQ
    Topic author Helpful post? (0)
    konto wszystko mam itd to co napisałes przeczytałem w instrukcji ;] Ale ja mam probelm z nowym oprogramowaniem nie pokazuje mi instalacji
    TomTom HOME

TomTom HOME Dla wszystkich modeli TomTom GO, ONE, XL, RIDER i NAVIGATOR 7 BEZPŁATNA wersja dla systemu Windows

pobierałem to i nie pokazuje mi instalacji robiłem to z gpsa jak i ze strony oficjalnej

natomiast

TomTom HOME Dla produktów TomTom NAVIGATOR 6 BEZPŁATNA wersja dla systemu Windows

zainstalowało sie ale nie moge aktualizowac itd
    co jest nie tak :(
  • #4 09 Dec 2008 12:01
    IzzyMan!
    Red. Komputery FAQ
    Topic author Helpful post? (0)
    pomoże mi ktoś??
  • #5 01 Mar 2009 22:12
    roman260
    Level 1  
    Helpful post? (0)
    miałem ten sam problem, tydzień szukania po wszystkich forach odpowiedzi, i co?
    ZNALAZŁEM !
    Zainstaluj program ActiveSync 4.5 i będziesz miał problem z głowy.
    U MNIE WSZYSTKO PRZED CHWILĄ RUSZYŁO I ŚCIĄGAM JUŻ AKTUALIZACJĘ MAP.
    pozdro.:D:D:D

Moderated By marek216:

Takiej bzdury nie można nie potraktować ostrzeżeniem. Od kiedy TomTom pracując na Linuksie komunikuje się z ActiveSync przeznaczonym dla windows mobile / CE ? Proszę myśleć przed pisaniem porad - ostrzeżenie.

Search 4 million + Products
Browse Products