X

TRILUX TAP 2106 T1 - Instrukcja obsługi, b±dĽ opis strojenia

10 Dec 2008 19:21 KSkszy2
  • #1 10 Dec 2008 19:21
    kszy2
    Level 9  
    Helpful post? (0)
    Witam, mam problem ponieważ została zagubiona instrukcja obsługi to telewizora Trilux TAP 2106 T1 a chciałbym na nowo ustawić programy i po prostu nie wiem jak to zrobić, czy był by kto¶ tak uprzejmy i napisał mi jak to zrobić b±dĽ podał mi instrukcję obsługi do tego oto telewizora. Bardzo proszę o pomoc, oczywi¶cie za wszelk± pomoc będę wdzięczny, z góry dziękuję i Pozdrawiam, Krzysiek ;)
  • Helpful post
    #2 10 Dec 2008 19:30
    mirex
    Level 43  
    Helpful post? (+3)
    Jest tutaj - co prawda do TAP2101T ale to jest to samo.
    http://instrukcje.elektroda.pl/index.php?d_start=0
  • #3 11 Dec 2008 14:12
    kszy2
    Level 9  
    Topic author Helpful post? (0)
    Link powyżej co¶ nie ¶miga, ale mniejsza sprawdzałem wczoraj i tam nie ma instrukcji obsługi tylko jaki¶ schemat jest ;) Jakbym mógł prosić o instrukcję będę wdzięczny ;)
  • #4 11 Dec 2008 21:06
    LeDy
    Level 43  
    Helpful post? (0)
    mirex wrote:
    Jest tutaj - co prawda do TAP2101T ale to jest to samo.
    Jak tak jest to do czego ci instrukcja? Zapisywanie ustawień to STORE czerwone , wpisujesz np. nr. programu , parametry PP i naciskasz jeszcze raz STORE i pokaże się zielone STORE i zapamiętane.
    Poprawiłem .
  • #5 12 Dec 2008 00:54
    mirex
    Level 43  
    Helpful post? (0)
    Fakt, masz rację, pod 2101T zamiast instrukcji jest schemat. Sprawdziłem tylko w wykazie zakładaj±c, że w bazie instrukcji obsługi jest to co być powinno.

Poradzisz sobie jednak. W szukanie jakim¶ klawiszem wejdziesz. Telewizor znajdzie stację i powinien się zatrzymać. Dalej jak Ledy pisze tylko numer programu musisz wpisać wtedy gdy STORE jest jeszcze czerwone i dopiero potem jeszcze raz nacisn±ć MEM aby zmieniło się na zielono.
Mouser  Search 4 million + Products
Browse Products