Forum Index

Rules  | Points  | Add...  | Recent posts  | Search  | Register  | Log in

This site uses cookies. Learn more about cookies and changing the settings in your browser.

Skrecenie Kostki- Sródstopia

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Generally -> Skrecenie Kostki- Sródstopia
Author
Poziom 1
Poziom 1

Post#1 Post from the author of the topic 13 Dec 2008 14:10   

Skrecenie Kostki- Sródstopia

Wczoraj skręciłam sobie kostke.. pojechałam do szpitala poniewaz strasznie mi sie z tego powodu słabo robiło i mi puchła noga, nie mówiac juz o tym ze nie mogłam na niej stanac.. lekarz kazał mi przez cały weekend lezec i robic zimne okłady.. i dał skierowanie po weekendzie do ortopedy po gips albo szyne. stwierdził skrecenie sródstopia. Boje sie troche jechac do tego ortopedy bo nie wiem co bedzie mi robic. Czy zakładanie gipsu boli? jak go zakładaja? i jak zakładaja szyne? Prosze o pomoc.

Helpful message? + -

Back to top

Google

Google Adsense

Post# 13 Dec 2008 14:10   

Back to top

matiajr
Poziom 14
Poziom 14

Post#2 13 Dec 2008 14:25   

Re: Skrecenie Kostki- Sródstopia

nie zakładanie gipsu nic nie boli podobnie szyny po prostu obłożą ci kol. nogę watą potem folią a na koniec owiną takim mokrym bandażem który jest pokryty suchym gipsem po chwili gips stwardnieje i tyle boleć może jedynie nastawianie kości ale śródstopia raczej się nie nastawia a tak w ogóle to to forum nie zajmuje się medycyną Very Happy

Helpful message? + -

Back to top

Google

Google Adsense

Post# 13 Dec 2008 14:25   

Back to top

niutat
Poziom 23
Poziom 23

Post#3 13 Dec 2008 14:41   

Witam, kolego matiajr:

"Ogólnie
Jeżeli chcesz się podzielić swoimi doświadczeniami z życia elektronika wyślij tutaj swoją wiadomość. Tutaj można tworzyć dyskusje nie związane z elektroniką."

Wiec nie czepiaj się dziewczyny Wink , a poza tym masz oczywiście rację Very Happy , nie ma się czego bać #spoko

Helpful message? + -

Back to top

Google

Google Adsense

Post# 13 Dec 2008 14:41   

Back to top

lowbird
Poziom 19
Poziom 19

Post#4 13 Dec 2008 14:47   

Lepiej jak nastawi tą noge i to jak najszybciej, póki sie nie zagoi. Mocne skręcenie czuć do końca życia... strzela, chrupie, lata

Helpful message? + -

Back to top

c4r0
Poziom 24
Poziom 24

Post#5 14 Dec 2008 12:11   

niutat wrote:
Tutaj można tworzyć dyskusje nie związane z elektroniką."
Prawda, ale musisz przyznać że dziwnie to wygląda jak czyjś pierwszy post na forum elektronicznym dotyczy skręcenia kostki Smile

Ja miałem trzy razy dość poważnie skręconą kostkę. Z doświadczenia mogę Ci powiedzieć że jeśli to aż tak Cię boli i kiepsko wygląda (opuchlizna, sinizna, może wyrosła Ci "druga kostka" Razz ) to postaraj się o jakąś rehabilitację czy innego rodzaju terapię. Sam gips czy szyna sprawi że nie będziesz mogła ruszać nogą, a to samo można właściwie uzyskać i bez gipsu jak się troszkę postarać. A tak jak powiedział lowbird lepiej to dobrze wyleczyć, bo potem do końca życia możesz mieć problemy. Ja tak mam z jedną nogą - niby nic nie boli i jest ok, ale wystarczy krzywo stanąć wchodząc po schodach i kontuzja odnowiona. A co do ewentualnego leczenia samodzielnego polecam polecam żel "reparil" Smile

Helpful message? + -

Back to top

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Generally -> Skrecenie Kostki- Sródstopia
Page 1 of 1

Administrator || Moderators || Forum Rules || General Rules || Cookies information || Contact

Page generation time: 0.036 seconds

elektroda.pl topic RSS feed