Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Skrecenie Kostki- Sródstopia

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Ogólny Techniczny -> Skrecenie Kostki- Sródstopia
Autor
Wiadomość
kamilka119
Poziom 1
Poziom 1

Miasto: Wrocław

Post#1 Post autora tematu 13 Gru 2008 14:10   

Skrecenie Kostki- Sródstopia

Wczoraj skręciłam sobie kostke.. pojechałam do szpitala poniewaz strasznie mi sie z tego powodu słabo robiło i mi puchła noga, nie mówiac juz o tym ze nie mogłam na niej stanac.. lekarz kazał mi przez cały weekend lezec i robic zimne okłady.. i dał skierowanie po weekendzie do ortopedy po gips albo szyne. stwierdził skrecenie sródstopia. Boje sie troche jechac do tego ortopedy bo nie wiem co bedzie mi robic. Czy zakładanie gipsu boli? jak go zakładaja? i jak zakładaja szyne? Prosze o pomoc.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 13 Gru 2008 14:10   

Powrót do góry

matiajr
Poziom 14
Poziom 14

Miasto: Rzeszów - Jarosław

Post#2 13 Gru 2008 14:25   

Re: Skrecenie Kostki- Sródstopia

nie zakładanie gipsu nic nie boli podobnie szyny po prostu obłożą ci kol. nogę watą potem folią a na koniec owiną takim mokrym bandażem który jest pokryty suchym gipsem po chwili gips stwardnieje i tyle boleć może jedynie nastawianie kości ale śródstopia raczej się nie nastawia a tak w ogóle to to forum nie zajmuje się medycyną :D
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 13 Gru 2008 14:25   

Powrót do góry

niutat
Poziom 23
Poziom 23

Miasto: Biłgoraj

Post#3 13 Gru 2008 14:41   

Witam, kolego matiajr:

"Ogólnie
Jeżeli chcesz się podzielić swoimi doświadczeniami z życia elektronika wyślij tutaj swoją wiadomość. Tutaj można tworzyć dyskusje nie związane z elektroniką."

Wiec nie czepiaj się dziewczyny :wink: , a poza tym masz oczywiście rację :D , nie ma się czego bać :spoko:
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 13 Gru 2008 14:41   

Powrót do góry

lowbird
Poziom 19
Poziom 19

Miasto: Częstochowa

Post#4 13 Gru 2008 14:47   

Lepiej jak nastawi tą noge i to jak najszybciej, póki sie nie zagoi. Mocne skręcenie czuć do końca życia... strzela, chrupie, lata
Powrót do góry

c4r0
Poziom 24
Poziom 24

Miasto: 3miasto

Post#5 14 Gru 2008 12:11   

niutat napisał:
Tutaj można tworzyć dyskusje nie związane z elektroniką."
Prawda, ale musisz przyznać że dziwnie to wygląda jak czyjś pierwszy post na forum elektronicznym dotyczy skręcenia kostki :)

Ja miałem trzy razy dość poważnie skręconą kostkę. Z doświadczenia mogę Ci powiedzieć że jeśli to aż tak Cię boli i kiepsko wygląda (opuchlizna, sinizna, może wyrosła Ci "druga kostka" :P ) to postaraj się o jakąś rehabilitację czy innego rodzaju terapię. Sam gips czy szyna sprawi że nie będziesz mogła ruszać nogą, a to samo można właściwie uzyskać i bez gipsu jak się troszkę postarać. A tak jak powiedział lowbird lepiej to dobrze wyleczyć, bo potem do końca życia możesz mieć problemy. Ja tak mam z jedną nogą - niby nic nie boli i jest ok, ale wystarczy krzywo stanąć wchodząc po schodach i kontuzja odnowiona. A co do ewentualnego leczenia samodzielnego polecam polecam żel "reparil" :)
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Ogólny Techniczny -> Skrecenie Kostki- Sródstopia
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Kontakt

Page generation time: 0.047 seconds

elektroda.pl temat RSS