X

Neostrada. Jak odzyskać hasło i login?

LelokPL 13 Dec 2008 22:32
  • #1 13 Dec 2008 22:32
    LelokPL
    Level 15  
    Helpful post? (0)
    Witam panowie mam małe zapytanie przeszukałem forum i nie znalazłem

chodzi o to

znajomemu padł system jeszcze go nie postawilem ale chcialem zapytac w którym pliku zapisuje sie chasło i login do neostrady w systemie windows

Bo kolega kturemu bede robił system ma ten problem ze neo jest na ojca a ojciec jest za granica jego :/ i nie ma dostepu do papierów :( a dopiero wraca za jakos 3 miechy :/ i to jest ten własnie problem :(mysle ze gdzies w plikach windowsa powinno to byc zapisane bo jak jeszcze system mu dzialal to jak załaczał neo to wszytko bylo wpisane i mugł sie zalogowac normalnie :(

pozdrawiam

Prosze o jaka kolwiek pomoc pozdrawiam

Adrian
  • #2 13 Dec 2008 22:55
    FlyBoy
    Level 28  
  • #3 13 Dec 2008 22:58
    LelokPL
    Level 15  
    Topic author Helpful post? (+1)
    |Hahaha to miał być żart rozumiem :( nie bylo to smieszne naprawde a z kad on ma wziąsc ID i PIN ?? jezeli te wszytkie dane ma jego ojciec ?? a jego nie ma
  • #4 13 Dec 2008 23:13
    FlyBoy
    Level 28  
    Helpful post? (0)
    No cóż, ojciec zabrał umowę z TP za granicę? Nie podałeś nawet jaki system ma zainstalowany Twój kolega. Rozumiem że łączy się przez modem USB, ma ikonę połączenia w którą klika, następnie połącz i łączy się z Internetem?
    Więc jak otworzy mu się to okienko gdzie jest zagwiazdkowane/zakropkowane hasło, użyj tego programu http://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=868658#868658
  • #5 14 Dec 2008 01:33
    LelokPL
    Level 15  
    Topic author Helpful post? (0)
    nie nie ojciec zabral umowe za granice lecz on nie wiem gdzie ojciec trzyma takie papiery tak lączy sie przez program do neostrady no wiem o tym ze mozna z pod gwiazdek wyczytac password lecz jest problem system padł i nie da sie właczyc by moc sprubowac sie połaczyc :(

System win xp mial
  • #6 14 Dec 2008 08:40
    lolo56
    Level 21  
    Helpful post? (0)
    Na stronie www.tpsa.pl
    Twoje konto - załóż konto
    https://www.tp.pl/slr/pl/konto/zakl_konta/
    Można wtedy pobrać nazwę użytkownika - hasła już nie, ale je
    można zmienić na dowolne.
    Potrzebujesz tylko ostatni zapłacony rachunek za telefon i PIN który otrzymasz dzwoniąc na 93 93.
    resztę załatwi kreator i ewentualnie pomoc techniczna 0800102102.
    Możesz jeszcze próbować naprawić system.
    Pozdrawiam
  Search 4 million + Products
Browse Products