Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ustawienie anteny i konwertera Cyfra Plus

naps 14 Gru 2008 10:16 75526 4
  • #1 14 Gru 2008 10:16
    naps
    Poziom 2  

WItam. Jestem zielony jesli chodzi o ustawianie anteny. Otoz od 2 dni jestem posiadaczem cyfry plus ale nie umiem ustawic anteny wiec nic nie moge ogladac. Czy ktos moglby w prosty sposob powiedziec jak ja ustawic?? Posiadam zwykla antene satelitarna 60cm i konwnter T-2008 twin. Jak to wszystko zgrac aby na dekoderze thomson byl sygnal i to jeszcze zielonyl. Wiem ze trzeba ustawic pasmo dolne i gorne w parametrach technicznych dekodera ale jak to zapisac np pasmo dolne od 950-1950 a gorne 1100-2150, POMOCY!!!!

Moderowany przez Henry(k):

Poprawiony tytuł - regulamin.

• #3 14 Gru 2008 11:02
    naps
    Poziom 2  

Nie tuner nie byl kupiony w cyfrze tylko zmieniony na Twin poniewaz bede szykowal odbior na dwa odbiorniki.

Dodano po 14 [minuty]:

Mam jeszcze jedno pytanie czy drzewo tj choinka rosnaca gdzies 2 m od anteny moze miec wplyw na odbior sygnału??

Dodano po 3 [minuty]:

Mam jeszcze jedno pytanie gdy poraz pierwszy wplaczylem dekoder poziom sygnalu byl na 4,5 ale podswietlony na czerwono a nie na zielono. Gdy ruszylem antene w pionie wszyystko ucieklo na sygnal nie cale 1. Czyli moj wniosek taki ze antena byla dobrze ustawiona na samym poczatku to dlaczego bylo na czerwono??

• #4 14 Gru 2008 11:22
    waldekg
    Poziom 28  

Witam. Ta choinka rosnąca przed anteną prawdopodobnie skuteczne tłumi sygnał. Może rosnąć obok ale nie bezpośrednio przed czaszą anteny. Pozdrawiam.

Szybka odpowiedź lub zadaj pytanie
Dziękuję Ci. Ta wiadomość oczekuje na moderatora.
 Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME