X

Samsung jak przekopiowac wiadomości

nowicjuszgsm 15 Dec 2008 18:26
  • #1 15 Dec 2008 18:26
    nowicjuszgsm
    Level 13  
    Helpful post? (0)
    Potrzebuje zgrac z samsunga j700na kompa lub karte sim smsy z telefonu , mam oryginalny kabel i program: samsung pc studio , wszystko oki komunikuje sie, zczytuje smsy tyle ze nie moge ich zgrac na kompa, prosze o sugestie ewentualnie jakie sa inne programy do zarzadzania tym modelem
  • #2 15 Dec 2008 18:38
    fuutro
    Level 43  
    Helpful post? (0)
    Skopiuj tekst i zapisz.
  • #3 15 Dec 2008 18:52
    nowicjuszgsm
    Level 13  
    Topic author Helpful post? (0)
    W tym problem że nie ma takiej opcji w tym programie, kontakty poszły bez problem. Ewentualnie jakis inny programik?
  • #4 15 Dec 2008 18:54
    fuutro
    Level 43  
    Helpful post? (0)
    Notatnik, CTRL+C, CTRL+V......
  • #5 15 Dec 2008 20:19
    nowicjuszgsm
    Level 13  
    Nic z tego, mogę najechac i zrobić kopiuj natomiast opcja wklej w notatniku jak w kazdym innym miejscu jest nieaktywna,
  • #6 16 Dec 2008 09:53
    nowicjuszgsm
    Level 13  
    Ponawiam pytanie.
  • #7 16 Dec 2008 16:01
    lipek86
    Level 20  
    Helpful post? (0)
    Klikasz 1, klikasz 2 zaznaczasz tekst otwartej wiadomości i kopiujesz, wklejasz, np. do jakiegoś edytora tekstowego. Można tez gdy jesteś w okienku 2 wybrać Plik/Drukuj i wydrukować na papierze, albo na jakiejś wirtualnej drukarce np. pdfFactory. Zaznaczenie wiadomości na liście w okienku 2 i wybranie z menu kontekstowego Kopiuj, nie daje niestety zamierzonego efektu. Każdą wiadomość należny osobno otworzyć i skopiować. Co do innego programu do obsługi telefonów SAMSUNG (pod kątem wiadomości i książki telefonicznej) nie spotkałem się z takim.
  • #8 16 Dec 2008 16:34
    nowicjuszgsm
    Level 13  
    lipek86 wrote:
    Klikasz 1, klikasz 2 zaznaczasz tekst otwartej wiadomości i kopiujesz, wklejasz, np. do jakiegoś edytora tekstowego. Można tez gdy jesteś w okienku 2 wybrać Plik/Drukuj i wydrukować na papierze, albo na jakiejś wirtualnej drukarce np. pdfFactory. Zaznaczenie wiadomości na liście w okienku 2 i wybranie z menu kontekstowego Kopiuj, nie daje niestety zamierzonego efektu. Każdą wiadomość należny osobno otworzyć i skopiować. Co do innego programu do obsługi telefonów SAMSUNG (pod kątem wiadomości i książki telefonicznej) nie spotkałem się z takim.

Nie do końca o to mi chodziło, zależało mi żeby można było przekopiować z nr telefonu od kogo ten sms jest, ale dzięki.wydrukowałem i jest ok.
  • #9 16 Dec 2008 19:41
    lipek86
    Level 20  
    Helpful post? (0)
    To wydrukuj do pliku PDF, wtedy masz listę SMS z treścią i nadawcami. A jeżeli format PDF Ci nie odpowiada to możesz go potem przekonwertować do innego:)
  Search 4 million + Products
Browse Products