Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Głośniki 2.1 do laptopa

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Kosz Archiwum -> Głośniki 2.1 do laptopa
Autor
Wiadomość
ogień
Poziom 13
Poziom 13

Post#1 Post autora tematu 15 Gru 2008 22:01   

Głośniki 2.1 do laptopa

Witam. Jakie obecnie najlepiej kupić głośniki 2.1 do laptopa (cena ok.150 zł)
Mam na oku Logitech X230 i Easytouch ET-558 Fan czy może coś innego?
Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 15 Gru 2008 22:01   

Powrót do góry

romano5809
Poziom 18
Poziom 18

Miasto: Legionowo

Post#2 15 Gru 2008 22:27   

Re: Głośniki 2.1 do laptopa

Bierz Logitecha - Easytouch kojarzy mi się z badziewem
typu Manta... Może za rok - dwa się troche wyrobią, na razie
to jednak jest tandeta ładnie opakowana.
Powrót do góry

IzzyMan!
Red. Komputery FAQ
Red. Komputery FAQ

Miasto: WLKP

Post#3 15 Gru 2008 23:01   

CREATIVE I-Trigue 2.1 3330
Powrót do góry

ogień
Poziom 13
Poziom 13

Post#4 Post autora tematu 16 Gru 2008 17:16   

A miał ktoś może styczność z tymi głośnikami Easytoucha albo z innymi modelami tejże firmy?
Powrót do góry

Usunięty

Post#5 20 Gru 2008 14:38   

Proponuję Logitech Z-4, lub droższe Z-2300, o ile byś miał więcej kasy na zbyciu. Z każdego byłbyś Super zadowolony, poniżej fotki, z-4 i z-2300.

Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany

Bass, jest "horendalny" !!.
Powrót do góry

IzzyMan!
Red. Komputery FAQ
Red. Komputery FAQ

Post#6 20 Gru 2008 16:56   

GumisioweOczy napisał:
Proponuję Logitech Z-4, lub droższe Z-2300, o ile byś miał więcej kasy na zbyciu. Z każdego byłbyś Super zadowolony, poniżej fotki, z-4 i z-2300.

Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany

Bass, jest "horendalny" !!.

koleś zobacz ile autor ma na wydanie
te głośniki to totalna przesada do laptopa ... bedą pierdzieć a nie grać
Powrót do góry

zapek42
Poziom 21
Poziom 21

Miasto: Jastrowie

Post#7 20 Gru 2008 17:17   

Do laptopa proponowałbym logitech X230, nie pakuj się w żadne easytouch, tracer i inne bo to totalne tandety .
X230 ładnie zagrają polecam je .
Powrót do góry

Usunięty

Post#8 20 Gru 2008 17:18   

A co karta muzyczna w laptopie ma do tego, może być ta sama co w desktopie, integra. Ja powiedziałem jak ma na zbyciu więcej. Głośniki grają idealnie nawet po podłączeniu pod mp3 player.
Powrót do góry

IzzyMan!
Red. Komputery FAQ
Red. Komputery FAQ

Post#9 20 Gru 2008 17:21   

GumisioweOczy napisał:
A co karta muzyczna w laptopie ma do tego,
dosc sporo bo te głośniki zagrają jak zwykłe najzwyklejsze i nie zostaną wykorzystane. Takie głosniki to sie juz bierze do dobrej karty muzyczne typu SB extrememusic. inaczej nie ma sensu wydawać kasy
Powrót do góry

Usunięty

Post#10 20 Gru 2008 18:54   

Jeśli nie słyszałeś ich na laptopie to się nie wypowiadaj, ja mam laptopa, i mam desktopa z kartą Creative Audigy 2 ZS. Naczytali się, że jak laptop to głośniki mają źle grać, im lepsze tym gorzej grają na laptopie?? Dokształcie się w temacie i dopiero się wypowiadajcie, wogóle wiecie o co chodzi z tymi kartami ?? Karta muzyczna, czy też mp3 player, czy też walkman, bądź też Discman, robi za sygnał, wiadomo lepsza jakość to lepsza jakość, no i moc, tyle, że te głośniki mają naprawdę czułe wejście i nawet cichy mp3 player, rozkręci je na maxa, z kolei, gdy w audigy 2zs dasz maks, i w głośnikach max volume, to rzecz jasna, głośniki już nie wyrabiają. Przecież wzmacniacz głośniki majaw sobie, a wy myślicie, że to laptop je napędza?? Paranoja hehe :D.

Nie sugeruj się co piszą, że do laptopa to te za 1000zł będą źle grać, kup najlepsze, na jakie Cię stać:).

Dodano po 4 [minuty]:

P.S Logitech X-230 w tej cenie to naprawdę dobre głośniczki, za około 140zł. Lepsze od Creativa w tej samej cenie. Jak masz tylko tyle kasy to śmiało kupuj.
Powrót do góry

IzzyMan!
Red. Komputery FAQ
Red. Komputery FAQ

Post#11 20 Gru 2008 19:40   

dokształcać sie nie musimy. możesz sobie kupic nawet kino domowe warte 10kół i podłączyć je do laptopa a i tak nie zagra tak jak powinno wiem coś o tym bo nie jedną rzecz testowałem i np: porównując dzwięk z laptopa a np: ze stacjonarnego to coś innego chyba że wzmacniacz dobry podłączysz do laptopa ;]

a uwagi typu paranoja musicie sie dokształcić zostaw dla siebie
Powrót do góry

Usunięty

Post#12 20 Gru 2008 20:00   

Laptop, desktop, co za różnica ?? Liczy się jak coś to ta karta dźwiękowa, a w nie jednym laptopie może być lepsza, niż ta Super Integra w Desktopie. Tym bardziej, że w takim moim stacjonarnym Dell z C2D, mam na płycie integre identyczną jak w moim laptopie, identycznie działają (HD Audio). Mają tą samą siłę głosu i jakość. Dorzuciłem sobie, Audigy 2ZS, gra ciut czyściej, ale żeby głośniej ta w laptopie od tej w desktopie ?? No wiadomo integra to jak się trafi, w zależności od producenta płyty głównej i samego codeca, ale nie że w tym laptopie ma grać słabiej od wersji desktop. :D. Wszystko zależy od danej karty muzycznej, bądź innego źródła dźwięku.
Powrót do góry

IzzyMan!
Red. Komputery FAQ
Red. Komputery FAQ

Post#13 20 Gru 2008 21:32   

Kazda integra to badziew temu wyżej wymieniłem ze do takich głośników to tylko lepsze karty muzyczne typu SB ExtremeMusic
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Kosz Archiwum -> Głośniki 2.1 do laptopa
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Kontakt

Page generation time: 0.069 seconds

elektroda.pl temat RSS