X

Samsung E900 startowy ekran i koniec

16 Dec 2008 16:51 DADawiDD
  • #1 16 Dec 2008 16:51
    DawiDD
    Level 28  
    Helpful post? (0)
    Witam
    Problem dotyczy Samsunga E900 - po włączeniu pojawia sie ekran startowy i zaczyna migać - nic więcej. Po wymyciu płytki i wygrzaniu - bez zmian. Co może byc przyczyna? To tasma czy cos innego robi zwarcie?
  • #2 16 Dec 2008 17:26
    leon.euro
    Spec od GSM
    Helpful post? (0)
    przy zalanym bo rozumiem zalany byl ze go myles i grzales - moze byc wszystko a np soft wgrywales?? tasme - zlacze - i cala plyta ktora nadal moze miec zwarcie - moze sie gdzies grzeje - na ladowarce jak sie zachowuje??

pozdrawiam
  • #3 16 Dec 2008 17:28
    DawiDD
    Level 28  
    Topic author Helpful post? (0)
    tak po lekkim zalaniu - na płytce brak widocznej korozji. Pod ładowarka nic sie nie dzieje, dopiero gdy ja odpinam tel. odpala i zatrzymuje się na ekranie startowym
  • #4 16 Dec 2008 17:34
    leon.euro
    Spec od GSM
    Helpful post? (0)
    moze uczyl go ktos latac....fleszni go moze mu sie pomieszalo lekko a zalanie bylo przy okazji lub gdzies nadal slady zalania robia swoje...

pozdr
  • #5 16 Dec 2008 17:39
    DawiDD
    Level 28  
    Topic author Helpful post? (0)
    Z tego co wiem to ktoś go znalazł- zaniósł do serwisu i naprawili go za 20 zl - chodził tydzień i padł. Widać ze taśma była wyjmowana bo boki są odlutoane a właściwie oderwane
  • #6 24 Sep 2009 12:58
    bat
    Level 16  
    Helpful post? (0)
    Witam,
    sory za podpinanie sie do tak starego tematu, ale nie chciałem zakładac nowego.
    mam identyczne obiawy w e900.
    Pomogło wgranie nowego flasha? Czy jakieś inne sugestie?
Mouser  Search 4 million + Products
Browse Products