Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

programowanie kluczyka vw golf IV 99

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Początkujący -> programowanie kluczyka vw golf IV 99
Autor
Wiadomość
zbyszek k
Poziom 1
Poziom 1

Miasto: Łuków

Post#1 Post autora tematu 18 Gru 2008 09:22   

programowanie kluczyka vw golf IV 99

Mam problem z kluczykiem w vw golf IV 99. Gdy zdalnie próbuje zamknąć samochód to na kluczyku zapala misię dioda a samochód nie widzi komend. Samochód mam od tygodnia i od razu ten problem wystąpił.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 18 Gru 2008 09:22   

Powrót do góry

elektron02
Poziom 11
Poziom 11

Miasto: Oka

Post#2 19 Gru 2008 00:20   

Re: programowanie kluczyka vw golf IV 99

Może zbyt słaba bateria. Diodę pozwala zapalić lecz nie wysyła wystarczającego sygnału. Jak nie pomoże zrób diagnostykę powinno coś pokazać
Powrót do góry

przemkis
Poziom 11
Poziom 11

Miasto: Wrocław

Post#3 19 Gru 2008 02:45   

A otwieranie działa z pilota? Jeśli tak to chyba coś z pilotem nie tak lub modułem komfortu (odpowiedzialnym min. za komunikację z kluczykiem). Jeśli pilot w ogóle nie działa to znaczy, że się rozkodował (być może przy wymianie baterii) i należy go ponownie przyuczyć do centralnego zamka w Twoim autku :)

elektron2 powiedzenie zrób diagnostykę jest zbyt ogólne w tym wypadku przecież nie będzie błędu za słaba bateria w pilocie lub kluczyk który masz w ręce nie będzie ze mną działał bo nie jest zakodowoany.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 19 Gru 2008 02:45   

Powrót do góry

maryan
Poziom 1
Poziom 1

Post#4 31 Lip 2009 23:47   

Mogę prosić o wyjaśnienie jak przyuczyć autko do centralnego? Mam podobny problem i nie bardzo wiem co zrobic. Dzieki.

Moderowano przez Pawel wawa:
Nie, nikt tego setny raz nie będzie pisał. Użyj wyszukiwarki.

Powrót do góry

elli841
Poziom 1
Poziom 1

Post#5 05 Wrz 2011 14:59   

Witam.
Mieszkam w Holandii i kupilam wlasnie samochod (vw golf 4, 1,6 benzyna).
Gdy pojechalam odebrac go okazalo sie, ze nie mozna go odpalic. Przyszedl mechanik z komputerem i stwierdzil, ze problem tkwi w kluczyku (komus kilkakrotnie upadl i trzeba wyrobic nowy). Pozniej stwierdzili, ze to jednak komputer i zrobili mu restart, tak zeby nie czytal kodu z kluczyka. Samochod odpalil i dostalam gwarancje na pol roku. Niestety wczoraj znow nie odpalil i dzis znalazlam to forum w ktorym ktos w jednym z tematow napisal, zeby wlozyc kluczyk i przekrecic w stacyjce, poczekac ok. 20min i powinno byc ok.
Tak zrobilam i faktycznie samochod odpalil, ale nie wiem co teraz??? W czym tkwi problem i co mam zrobic zeby samochod odpalal za kazdym razem i zebym nie musiala czekac tych 20min za kazdym razem. Dlaczego tak sie stalo ze ta kontrolka znow mi mrugala kiedy mechanik powiedzial ze juz po problemie bo zresetowal koputer.
Prosze o pomoc!
Z gory dziekuje.
Powrót do góry

themichal
Poziom 15
Poziom 15

Miasto: Nędza

Post#6 05 Wrz 2011 15:54   

dożucam sie do tematu golf 4 też nie reaguje na kluczyki baterie ok (próbowane na innych nówkach ,mierzone jest ok, i na obydwóch kluczach to sie dzieje) jeśli któs miał to i jakos rozwiązał ten problem to prosze o rade (czy kluczyki do programowania czy w centralnym coś ,itp).
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 05 Wrz 2011 15:54   

Powrót do góry

piotr_dlugi
Poziom 7
Poziom 7

Post#7 09 Wrz 2011 23:17   

Witam co do programowania kluczyka to należy:
włożyć kluczyk do drzwi zamknąć samochód ręcznie kluczykiem
następnie nacisnąć przycisk zamknięcia lub otwarcia (kluczyk cały czas w zamku drzwi)
odczekać minimum jedną sekundę i ponownie nacisnąć jeden z przycisków
autko powinno zatrąbić że zostało zakończone programowanie w innym razie można to tylko zrobić kompem w serwisie.
Co do odpalenia to tylko Vag-iem trzeba wyzerować ustawienia immo w aucie .Operacja trwa nie dłużej jak dwie minuty ale potrzebny jest do tego vag(zarejestrowany)
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Początkujący -> programowanie kluczyka vw golf IV 99
Strona 1 z 1