Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

Program do kamery internetowej w laptopie

metatag 23 Gru 2008 11:15
  • #1 23 Gru 2008 11:15
    metatag
    Poziom 9  

Szukam programu do mojej kamery internetowej która jest wbudowana w laptopie. Chcę aby nagrywał sekwencje video a potem umożliwiał zapis do znanych formatów typu *.avi *. mpg *.moc *.wmv(któryś z wymienionych). Program może być shareware lub freeware. Jaki proponujecie?

• #2 23 Gru 2008 11:31
    Usunięty
  • #4 27 Gru 2008 19:28
    gosiaaa87
    Poziom 8  

Co zrobić jeśli kamera w laptopie nie działa...niby sterowniki zainstalowane...? tzn jest nazwa camera virtual... ale po uruchomieniu,, nic. może wy wiecie jak zainstalować, albo co zrobić żeby ta kamera działała... asus X57V...proszę o pomoc:) i z góry dziękuję...

• #5 29 Gru 2008 09:07
    metatag
    Poziom 9  

Gosia polecam Ci Webcam Max albo Active WebCam. Ten pierwszy wykrywa wszystkie kamery automatycznie drugi też zresztą chcociaż wymaga trochę ręcznej regulacji.

Dodano po 1 [minuty]:

A czy istnieje jakiś program który pozwala użyć kamery wbudowanej w telefon (np Nokia 3110c) jako kamery internetowej ?

• #6 31 Gru 2008 14:47
    gosiaaa87
    Poziom 8  

witaj metatag:) zainstalowałam tak jak doradziłeś-
    program Webcam Max... wtedy dopiero wykryło kamerę. Czemu tylko przy pomocy tego programu wykrywa mi kamerkę? a normalnie nie chce? klikając na nazwę w pasku startowym asus virtual camera, niby coś sie uruchamia, pytają czy kontynuować, jak klikam na kontynuować, to potem już nic się nie dzieje...

Dodano po 2 [minuty]:

metatag dziękuję jak na razie za podanie nazwy tego programu:)

• #7 31 Gru 2008 17:09
    metatag
    Poziom 9  

Witaj Gosiu

Wydaje mi się że te programy porostu sięgają bezpośrednio do obszarów pamięci z których korzystają kamery i mają umiejscowione sterowniki wraz ze startem systemu co do tej ikonki...hmmm może to kwestia ściągnięcia nowych sterowników...trudno mi powiedzieć :) za mało danych mam :)

• #8 01 Sty 2009 12:24
    gosiaaa87
    Poziom 8  

metatag...może i trzeba nowe sterowniki wgrać, ale na razie jak będzie taka potrzeba będę korzystała z tego programu, do obsługi kamerki. W sumie nie jest mi ta kamerka aż tak potrzebna, ale wiadomo jak jest coś nowe, to chce sie żeby wszystko działało jak należy, stąd moje pytania o wszystko związane z tym tematem. Dziękuję jeszcze raz za tez wszystkie informacje i pomoc. pozdrawiam

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty