Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Program do kamery internetowej w laptopie

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Komputery Laptopy Software -> Program do kamery internetowej w laptopie
Autor
Wiadomość
metatag
Poziom 9
Poziom 9

Miasto: Gdańsk

Post#1 Post autora tematu 23 Gru 2008 11:15   

Program do kamery internetowej w laptopie

Szukam programu do mojej kamery internetowej która jest wbudowana w laptopie. Chcę aby nagrywał sekwencje video a potem umożliwiał zapis do znanych formatów typu *.avi *. mpg *.moc *.wmv(któryś z wymienionych). Program może być shareware lub freeware. Jaki proponujecie?
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 23 Gru 2008 11:15   

Powrót do góry

Usunięty

Post#2 23 Gru 2008 11:31   

Re: Program do kamery internetowej w laptopie

Jeżeli masz Windowsa Me lub XP to masz tam Windows Movie Maker. On to umożliwia. Powinien też być w Viscie
Powrót do góry

ZooMpl
Poziom 10
Poziom 10

Miasto: Bydgoszcz

Post#3 23 Gru 2008 15:25   

ari2k5 napisał:
Jeżeli masz Windowsa Me lub XP to masz tam Windows Movie Maker. On to umożliwia. Powinien też być w Viscie

Ta....

Tutaj myślę , że coś dla siebie znajdziesz :
http://www.idg.pl/ftp/kategoria/pc_92/Internet/Kamery.internetowe.html
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 23 Gru 2008 15:25   

Powrót do góry

gosiaaa87
Poziom 4
Poziom 4

Post#4 27 Gru 2008 19:28   

problem z dzialaniem kamery w laptopie:(

Co zrobić jeśli kamera w laptopie nie działa...niby sterowniki zainstalowane...? tzn jest nazwa camera virtual... ale po uruchomieniu,, nic. może wy wiecie jak zainstalować, albo co zrobić żeby ta kamera działała... asus X57V...proszę o pomoc:) i z góry dziękuję...
Powrót do góry

metatag
Poziom 9
Poziom 9

Post#5 Post autora tematu 29 Gru 2008 09:07   

Gosia polecam Ci Webcam Max albo Active WebCam. Ten pierwszy wykrywa wszystkie kamery automatycznie drugi też zresztą chcociaż wymaga trochę ręcznej regulacji.

Dodano po 1 [minuty]:

A czy istnieje jakiś program który pozwala użyć kamery wbudowanej w telefon (np Nokia 3110c) jako kamery internetowej ?
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 29 Gru 2008 09:07   

Powrót do góry

gosiaaa87
Poziom 4
Poziom 4

Post#6 31 Gru 2008 14:47   

witaj metatag:) zainstalowałam tak jak doradziłeś-
program Webcam Max... wtedy dopiero wykryło kamerę. Czemu tylko przy pomocy tego programu wykrywa mi kamerkę? a normalnie nie chce? klikając na nazwę w pasku startowym asus virtual camera, niby coś sie uruchamia, pytają czy kontynuować, jak klikam na kontynuować, to potem już nic się nie dzieje...

Dodano po 2 [minuty]:

metatag dziękuję jak na razie za podanie nazwy tego programu:)
Powrót do góry

metatag
Poziom 9
Poziom 9

Post#7 Post autora tematu 31 Gru 2008 17:09   

Witaj Gosiu

Wydaje mi się że te programy porostu sięgają bezpośrednio do obszarów pamięci z których korzystają kamery i mają umiejscowione sterowniki wraz ze startem systemu co do tej ikonki...hmmm może to kwestia ściągnięcia nowych sterowników...trudno mi powiedzieć :) za mało danych mam :)
Powrót do góry

gosiaaa87
Poziom 4
Poziom 4

Post#8 01 Sty 2009 12:24   

metatag...może i trzeba nowe sterowniki wgrać, ale na razie jak będzie taka potrzeba będę korzystała z tego programu, do obsługi kamerki. W sumie nie jest mi ta kamerka aż tak potrzebna, ale wiadomo jak jest coś nowe, to chce sie żeby wszystko działało jak należy, stąd moje pytania o wszystko związane z tym tematem. Dziękuję jeszcze raz za tez wszystkie informacje i pomoc. pozdrawiam
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Komputery Laptopy Software -> Program do kamery internetowej w laptopie
Strona 1 z 1