Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 24 Gru 2008 13:43
    jarekk91
    Poziom 12  

Witam!
    Wylaczylem laptopa i po ponownym uruchomieniu w laptopie przestala dzialac klawiatura i touchpad. Nie mam pojecia co sie moglo stac gdy podlaczam inna myszke pod usb dzala normalnie! Klawiatura nie dziala tez w biosie.
    Sorry za bledy ale pisze z Niemiec i nie mam pl klawiatury!

• #2 24 Gru 2008 13:53
    Usunięty
  • #3 24 Gru 2008 20:57
    jarekk91
    Poziom 12  

Laptop ma 2 tygodnie nie byl zalany klawiatura nagle przestala dzialac.

• #4 25 Gru 2008 12:28
    Usunięty
  • #5 25 Gru 2008 15:52
    vampire86
    Poziom 35  

Skoro ma dwa tygodnie, to się nie baw, gwarancje z laptopem pod pachę i do sklepu, gdzie kupiłeś.

• #6 02 Sty 2009 18:43
    jarekk91
    Poziom 12  

Zauważyłem coś dziwnego gdy włączam laptopa klawiatura nie działa, lecz gdy gdy go zamknę lub uśpię i wejdzie do Windowsa po uśpieniu klawiatura działa normalnie. Więc nie jest to na 100% wina żadnej taśmy. Może jakieś sterowniki? Obok zegara gdy chodził touchpad była ikonka kiedy dotykało się touchpada ikonka ta migała na zielono teraz jej nie ma. Kojarzycie o co mi chodzi?

• #7 07 Sty 2009 22:35
    aqep
    Poziom 10  

o aplikacje synaptics - konsola dotykowa. Ale skoro nie dziala podczas startu to niewiele zdzialasz. Skad wiesz, ze nie dziala w biosie? Masz na mysli poczatkowy obraz czy wszedles do biosu za pomoca zewn klawiatury?? Laptop nie ma opcji wylaczenie klawiatury wiec programowo raczej odpada. Wyciagnij baterie, odlacz zasilanie wcisnij kilka razy POWER. Wlacz zasilanie z zasilacza( odepnij wszystko ze zlacz usb) i odpal. Wciskaj F8 podczas uruchomienia i zobacz czu jest jakakolwiek reakcja. Jesli nie to reklamacja w sklepie.

• #8 25 Sty 2009 21:26
    owcalowca
    Poziom 2  

witam
    mam ten sam problem
    podane instrukcje niestety nie działają ;(
    czy wie ktos czy jest to wada fabryczna tego sprzętu czy ja mam nadprzyrodzone zdolności i sama zepsułam i tacha i klawisze??
    pozdrawiam

• #9 27 Sty 2009 22:51
    zimon
    Poziom 13  

u mnie podobnie, tylko tyle że touchpad działa za to czasem klawiatura odmawia posłuszeństwa i albo wogóle nie pisze albo pisze sama:)

• #10 28 Sty 2009 09:49
    owcalowca
    Poziom 2  

haha
    to jakoś chyba źle zepsute są te sprzęty :)
    wczoraj mój lapek poleciał do serwisu
    ciekawe co powiedzą ;)

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty