X

Wyjście HDMI ---> S-Video?

terragady 24 Dec 2008 16:08
  • #1 24 Dec 2008 16:08
    terragady
    Level 15  
    Helpful post? (0)
    Witam, mam problem ponieważ chcę kupić sobie nowego laptopa, wypadło na coś z Asusa, niestety u nich teraz rzadko można spotkać wyjscie S-Video, jest tylko HDMI, ew DVI.
    I teraz moje pytanie, czy bede mógł jakoś podłączyć laptopa pod telewizor który nie ma HDMI?
    Mam tylko wejścia S-Video i 3x chinch (video 2x audio).
    Jest jakaś przejściówka z HDMI do S-Video?

Pozdrawiam
  • #2 24 Dec 2008 23:02
    T1omek
    Level 18  
    Helpful post? (0)
    Przydała by sie krótka lektura na temat złącza hdmi. Niestety niema takiej możliwości. Już prędzej znajdziesz przejściówkę z vga-dsub na scart-rgb ale tu też nie jest to łatwe do uzyskania.
  • #3 24 Dec 2008 23:24
    tzok
    Moderator Samochody
  • #4 24 Dec 2008 23:37
    terragady
    Level 15  
    Topic author Helpful post? (0)
    Czyli nie da rady podłączyć się do TV? A przez to 15 pinowe?
  • #5 24 Dec 2008 23:44
    T1omek
    Level 18  
    Helpful post? (0)
    Tego przejściówką bym nie nazwał:] no i cena jak za drugiego laptopa z wyjściem tvout. Na temat tego gniazda dsub czytałem w gazecie, niestety nie pamiętam jaka to była gazeta. Pamiętam że potrzebny był program powerstrip do zmiany częstotliwości odchylania.
  • #6 24 Dec 2008 23:52
    tzok
    Moderator Samochody
    Helpful post? (0)
    ...niestety w przypadku laptopów się to nie sprawdza. Jest za to podobny konwerter VGA (D-SUB 15) na S-Video/Composite Video w cenie ok 150zł, nazywa się Grand Hand View III.
  • #7 25 Dec 2008 01:18
    terragady
    Level 15  
    Topic author Helpful post? (0)
    kurczę, to nie dobrze ;/ Trzeba czekać aż będzie w domu nowy telewizorek z hdmi :)

A nie ma takiej przejściówki z d-suba na chinche? Na allegro znalazłem coś takiego tylko że z przeznaczeniem dla projektorów, troszkę w drugą stronę więc nie wiem czy by zadziałało do końca.
  • #8 25 Dec 2008 15:28
    tzok
    Moderator Samochody
    Helpful post? (0)
    Przecież napisałem, że z D-SUB na S-Video jest, nazywa się Grand Hand View III i kosztuje ok 150zł.
  Search 4 million + Products
Browse Products