Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

problem ze spalonym gł od subwoofera

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> RTV Użytkowy -> Nagłośnienie Domowe -> problem ze spalonym gł od subwoofera
Autor
Wiadomość
Amigo200
Poziom 7
Poziom 7

Post#1 Post autora tematu 25 Gru 2008 16:43   

problem ze spalonym gł od subwoofera

Witam

Posiadam zestawik glosnikow z subwooferem firmy Koda AS 8803
i w subku padł mi głonik niskotonowy caly zestawik nie sprawował sie najgorzej a z suba nawet bylem zadowolony ale nie chce go wywalac do kosza moze mozna by było go jakos uratowac wstawiajac jakis inny glosnik niskotonowy ten stary mial 80W i mysle nad wstawieniem 100W z tym ze skrzynia nie jest za duza mam 30x30x30cm i gl ma srednice 200mm czy ktos z Was ma moze jakas koncepcje i moglby mi cos doradzic ewentualnie jaki moglbym kupic itp.

p.s jestem zupełnym laikiem jesli chodzi o akustyke i parametry audio głosnikow i innych sprzetow wiec prosiłbym o mało techniczna odp a bardziej taka normalna:):) " na chłopski rozum"

Pozdrawiam
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 25 Gru 2008 16:43   

Powrót do góry

mczeslaw
Poziom 23
Poziom 23

Miasto: Zamość

Post#2 25 Gru 2008 20:49   

Re: problem ze spalonym gł od subwoofera

Na 90% GDN20/80/2 Tonsila, podpasuje do tej mniej więcej pojemności.
Chociaż z 5 litrów więcej przydało by się. Daj wymiaty tunelu BR.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> RTV Użytkowy -> Nagłośnienie Domowe -> problem ze spalonym gł od subwoofera
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Reklama || Kontakt

Page generation time: 0.046 seconds

elektroda.pl temat RSS