Forum Index

Rules  | Points  | Add...  | Recent posts  | Search  | Register  | Log in

This site uses cookies. Learn more about cookies and changing the settings in your browser.

problem ze spalonym gł od subwoofera

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> RTV Usable -> Sound Home -> problem ze spalonym gł od subwoofera
Author
Poziom 7
Poziom 7

Post#1 Post from the author of the topic 25 Dec 2008 15:43   

problem ze spalonym gł od subwoofera

Witam

Posiadam zestawik glosnikow z subwooferem firmy Koda AS 8803
i w subku padł mi głonik niskotonowy caly zestawik nie sprawował sie najgorzej a z suba nawet bylem zadowolony ale nie chce go wywalac do kosza moze mozna by było go jakos uratowac wstawiajac jakis inny glosnik niskotonowy ten stary mial 80W i mysle nad wstawieniem 100W z tym ze skrzynia nie jest za duza mam 30x30x30cm i gl ma srednice 200mm czy ktos z Was ma moze jakas koncepcje i moglby mi cos doradzic ewentualnie jaki moglbym kupic itp.

p.s jestem zupełnym laikiem jesli chodzi o akustyke i parametry audio głosnikow i innych sprzetow wiec prosiłbym o mało techniczna odp a bardziej taka normalna:)Smile " na chłopski rozum"

Pozdrawiam

Helpful message? + -

Back to top

Google

Google Adsense

Post# 25 Dec 2008 15:43   

Back to top

mczeslaw
Poziom 23
Poziom 23

Post#2 25 Dec 2008 19:49   

Re: problem ze spalonym gł od subwoofera

Na 90% GDN20/80/2 Tonsila, podpasuje do tej mniej więcej pojemności.
Chociaż z 5 litrów więcej przydało by się. Daj wymiaty tunelu BR.

Helpful message? + -

Back to top

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> RTV Usable -> Sound Home -> problem ze spalonym gł od subwoofera
Page 1 of 1

Administrator || Moderators || Forum Rules || General Rules || Cookies information || Contact

Page generation time: 0.114 seconds

elektroda.pl topic RSS feed