Forum Index

Rules  | Points  | Add...  | Recent posts  | Search | Register | Log in

problem ze spalonym gł od subwoofera

Main Page -> Forum Index -> RTV Usable -> Sound Home ->problem ze spalonym gł od subwoofera Post new topic  Reply to topic 
Author
Hide the left column
Show left column Message
Amigo200
Level 8
Amigo200
Level 8
Post#1 25 Dec 2008 15:43  Topic author   

problem ze spalonym gł od subwoofera

Witam

Posiadam zestawik glosnikow z subwooferem firmy Koda AS 8803
i w subku padł mi głonik niskotonowy caly zestawik nie sprawował sie najgorzej a z suba nawet bylem zadowolony ale nie chce go wywalac do kosza moze mozna by było go jakos uratowac wstawiajac jakis inny glosnik niskotonowy ten stary mial 80W i mysle nad wstawieniem 100W z tym ze skrzynia nie jest za duza mam 30x30x30cm i gl ma srednice 200mm czy ktos z Was ma moze jakas koncepcje i moglby mi cos doradzic ewentualnie jaki moglbym kupic itp.

p.s jestem zupełnym laikiem jesli chodzi o akustyke i parametry audio głosnikow i innych sprzetow wiec prosiłbym o mało techniczna odp a bardziej taka normalna:):) " na chłopski rozum"

Pozdrawiam

Helpful post? + 0
Back to top

Google Adsense
Google

Back to top
mczeslaw
Level 36
Helped: 337
Post rating: 35
mczeslaw
Level 36
Post#2 25 Dec 2008 19:49    

Re: problem ze spalonym gł od subwoofera

Na 90% GDN20/80/2 Tonsila, podpasuje do tej mniej więcej pojemności.
Chociaż z 5 litrów więcej przydało by się. Daj wymiaty tunelu BR.

Helpful post? + 0
Back to top
Post new topic  Reply to topic     Main Page -> Forum Index -> RTV Usable -> Sound Home -> problem ze spalonym gł od subwoofera
Page 1 of 1

Switch to mobile version Switch to version for desktops

Administrator || Moderators || Forum Rules || General Rules || Cookies information || Editors || Contact for companies || Contact

Page generation time: 0.07 seconds