Forum elektroda.pl

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Powermixer Europower PMH3000 problem z kamerą.

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Technika Sceniczna i Studyjna -> Nagłośnienie Estrada -> Powermixer Europower PMH3000 problem z kamerą.
Autor
Wiadomość
jarecki1989
Poziom 20
Poziom 20

Miasto: Chojnów

Post#1 Post autora tematu 27 Gru 2008 20:27   

Powermixer Europower PMH3000 problem z kamerą.

Witam, mam problem z w/w sprzętem. Po włączeniu w słuchawkach słychać dziwny przydźwięk nawet kiedy nic nie jest podłączone do wejścia. Kiedy podłącze mikrofon oprócz tego przydźwięku, głos jest tłumiony, nie działa kamera pogłosowa. Wszystko wraca do normy po naciśnięciu przycisku AFL od FX lub przycisku PFL na dowolnym kanale. Kamera jednak nie działa. Można wybierać efekty (wówczas słychać w słuchawkach jak się zmienia ton) ale nic to nie daje. Ściągnąłem schemat od PMH5000 dostępny na elektrodzie jednak nie wiem za bardzo od czego zacząć. Kamera zamontowana w środku ma symbol DPM5. Proszę o jakąkolwiek pomoc. Z góry dziękuje.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 27 Gru 2008 20:27   

Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Technika Sceniczna i Studyjna -> Nagłośnienie Estrada -> Powermixer Europower PMH3000 problem z kamerą.
Strona 1 z 1