Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

pralka Bosch Classixx 5 - cieknie woda

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> AGD Użytkowy -> AGD Początkujący -> pralka Bosch Classixx 5 - cieknie woda
Autor
Wiadomość
chynchu
Poziom 2
Poziom 2

Post#1 Post autora tematu 30 Gru 2008 00:44   

pralka Bosch Classixx 5 - cieknie woda

Witam, mam mały problem z w/w pralką. Mianowicie wydostaje się z niej woda. Zauważyłem, że podczas wirowania woda wydobywa się spod klapy, a pod pralką mam kałużę! Nie wiem czy to jest jedyne "źródełko", ale wiele na to wskazuje - połączenia przewodów są suche. Chciałem również zaznaczyć, że nie podłączałem tej pralki - taką zastałem w wynajętym mieszkaniu. Podobno jest na gwarancji. Jak sobie z tym poradzić?
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 30 Gru 2008 00:44   

Powrót do góry

schnauzerman
Poziom 22
Poziom 22

Miasto: Zachodnie Pomorze

Post#2 30 Gru 2008 00:47pomocny post - solucja   

Re: pralka Bosch Classixx 5

Sprawdź drożność układu spustowego (filtr) jeżeli czysty i drożny a pralka na gwarancji, wezwij serwis.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 30 Gru 2008 00:47pomocny post - solucja   

Powrót do góry

chynchu
Poziom 2
Poziom 2

Post#3 Post autora tematu 30 Gru 2008 01:15   

Dzięki za podpowiedź. Chyba znalazłem przyczynę. Filtr nie był przykręcony do bębna - zgodnie z instrukcją powinien być. Mam nadzieję, że śruba nie plącze się po obudowie. Są jakieś standardowe rozmiary śrub, czy muszę szukać na czuja w metalowym?

Dodano po 4 [minuty]:

Trochę się pomyliłem - to jest element zakrywający dostęp do filtra. Mimo wszystko chyba powinien być przykręcony.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 30 Gru 2008 01:15   

Powrót do góry

schnauzerman
Poziom 22
Poziom 22

Miasto: Zachodnie Pomorze

Post#4 30 Gru 2008 10:12   

chynchu napisał:

Trochę się pomyliłem - to jest element zakrywający dostęp do filtra. Mimo wszystko chyba powinien być przykręcony.
W instrukcji obsługi jest podany sposób (dwie wersje, jedna ze śrubką) demontażu i montażu tego elementu, jeżeli nie masz instrukcji znajdziesz ją na stronie: http://www.bosch-agd.pl/?5=WOR16151PL&25=7122
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> AGD Użytkowy -> AGD Początkujący -> pralka Bosch Classixx 5 - cieknie woda
Strona 1 z 1