X

pralka Bosch Classixx 5 - cieknie woda

29 Dec 2008 23:44 CHchynchu
  • #1 29 Dec 2008 23:44
    chynchu
    Level 2  
    Helpful post? (0)
    Witam, mam mały problem z w/w pralką. Mianowicie wydostaje się z niej woda. Zauważyłem, że podczas wirowania woda wydobywa się spod klapy, a pod pralką mam kałużę! Nie wiem czy to jest jedyne "źródełko", ale wiele na to wskazuje - połączenia przewodów są suche. Chciałem również zaznaczyć, że nie podłączałem tej pralki - taką zastałem w wynajętym mieszkaniu. Podobno jest na gwarancji. Jak sobie z tym poradzić?
  • Helpful post
    #2 29 Dec 2008 23:47
    schnauzerman
    Specjalista AGD
    Helpful post? (0)
    Sprawdź drożność układu spustowego (filtr) jeżeli czysty i drożny a pralka na gwarancji, wezwij serwis.
  • #3 30 Dec 2008 00:15
    chynchu
    Level 2  
    Topic author Helpful post? (0)
    Dzięki za podpowiedź. Chyba znalazłem przyczynę. Filtr nie był przykręcony do bębna - zgodnie z instrukcją powinien być. Mam nadzieję, że śruba nie plącze się po obudowie. Są jakieś standardowe rozmiary śrub, czy muszę szukać na czuja w metalowym?

Dodano po 4 [minuty]:

Trochę się pomyliłem - to jest element zakrywający dostęp do filtra. Mimo wszystko chyba powinien być przykręcony.
  • #4 30 Dec 2008 09:12
    schnauzerman
    Specjalista AGD
    Helpful post? (0)
    chynchu wrote:

Trochę się pomyliłem - to jest element zakrywający dostęp do filtra. Mimo wszystko chyba powinien być przykręcony.
    W instrukcji obsługi jest podany sposób (dwie wersje, jedna ze śrubką) demontażu i montażu tego elementu, jeżeli nie masz instrukcji znajdziesz ją na stronie: http://www.bosch-agd.pl/?5=WOR16151PL&25=7122
Mouser  Search 4 million + Products
Browse Products