X

Jak zrobić paralizator

30 Dec 2008 21:31 ZDzdzichu.dunaj
  • #1 30 Dec 2008 21:31
    zdzichu.dunaj
    Level 13  
    Helpful post? (0)
    Hmm Macie może pomysły jak zrobić paralizator Mam taki akumulator 12v z możliwością podłączenia na 6lvl i chciałbym go właśnie wykorzystać
    Da się woglę w domu zrobić coś na podobieństwo paralizatora?
    To view the material on this forum you must be logged in.
  • #2 30 Dec 2008 21:49
    Lutek49
    Level 36  
    Helpful post? (0)
    Biorąc pod uwagę tragedię jaka miała miejsce na lotnisku w Toronto to na Twoim miejscu zaniechałbym tego projektu.
  • #3 30 Dec 2008 21:53
    zdzichu.dunaj
    Level 13  
    Topic author Helpful post? (0)
    O boże nawet przepisy mówią ze bez jakiegoś tam zezwolenia można posiadać paralizator do jakiejś tam mocy nie pamiętam jakiej ale podobno krzywdy ci nie zrobi
    a takie coś domowej roboty to nie sądzę żeby zaszkodziło.
    A poza tym Nie prosiłem tu o umoralniającą gadkę tylko o instrukcję.
  • #4 30 Dec 2008 21:54
    ADI-mistrzu
    Level 30  
    Helpful post? (0)
    Temat moim zdaniem bardziej nadaje się do działu "Układy elektroniczne DIY pomysły, problemy" no ale...

Da się ale to już chyba było na forum, ale nie mogę tego sprawdzić bo coś "elektro-wyszukiwarka" mi nie działa.

Można tam wstawić generator jakiś i transformator który podbije napięcie do np 2kV, dalej jakiś powielacz i masz.

Można także dać cewkę i przebieg prostokątny na mosfet który załącza i rozłącza ją, ale to trudniejsze. Jak tego nie robiłeś to polecał bym poszukanie jakiegoś trafka niewielkiego, co także może być trudne.

Pozdrawiam

P.S.
    Taki domowej roboty bardziej potrafi zaszkodzić niż firmowy!
  • #5 30 Dec 2008 21:55
    zdzichu.dunaj
    Level 13  
    Topic author Helpful post? (0)
    Dzięki za zainteresowanie się mi też wyszukiwarka nie działa prosił bym o jakieś schematy oznaczenia części które mam kupić itp.
Similar topics to jak zrobić paralizator
Mouser  Search 4 million + Products
Browse Products