Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

jak zrobic Silnik pulsacyjny

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Kosz Archiwum -> jak zrobic Silnik pulsacyjny
Autor
Wiadomość
Snakekiller
Poziom 12
Poziom 12

Miasto: Wołomin

Post#1 Post autora tematu 01 Sty 2009 21:32   

jak zrobic Silnik pulsacyjny

Witam. mam problem chcę zrobic silnik pulsacyjny tylko niewiem jak nie posiadam duzej wiedzy na ten temat. chodzi mi o taki mini XD.i nie mowcie poczytaj sobie...on ma służyc dla zabawy i nie wim so tam w srodku ma byc czytalem duzo na ten temat i lipa. Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany

pozdrawiam
Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 01 Sty 2009 21:32   

Powrót do góry

_haker_1
Poziom 22
Poziom 22

Miasto: Olsztyn

Post#2 01 Sty 2009 21:53   

Re: jak zrobic Silnik pulsacyjny

Snakekiller napisał:
on ma służyc dla zabawy i nie wim so tam w srodku ma byc czytalem duzo na ten temat i lipa.
pozdrawiam

"Czytalem duzo i nie wiem co tam w srodku ma byc"... Kolego, nawet gdybys poczytal malo wiedzialbys co tam w srodku ma byc. Na internecie jest mnostwo planow silnikow pulsacyjnych wystarczy jest znalec co ogranicza sie do wklepaniaAby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany -> jet engine diy plans.
Jesli przy budowie narodzi sie jakis problem czy tez czegos nie bedziesz mogl do konca zrozumiem pytaj, ale z tego co napisalem wyglada iz znalazles to zdjecie i nie pofatygowales sie nawet zagladnac na wikipedie jak dzialaja takie silniki.
Jakbys sie zdecydowal na wykonanie takiego silniczka musze sie ostrzec ze nie jest to ani latwe ani jakos super bezpieczne wiec musisz uwazac. To ze chcesz wykonac wersje mini sprawia ze projekt ten bedzie jescze trudniejszy do wykonania.
Pozdrawiam!
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Kosz Archiwum -> jak zrobic Silnik pulsacyjny
Strona 1 z 1