Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Opel Omega `91 demontaz stacyjki

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Elektryka i elektronika -> Opel Omega `91 demontaz stacyjki
Autor
Wiadomość
steniu
Poziom 9
Poziom 9

Miasto: Warmińsko-Mazurskie

Post#1 Post autora tematu 02 Sty 2009 08:17   

Opel Omega `91 demontaz stacyjki

Witam wszystkich.

Mam problem z demontażem stacyjki w Opelu Omega z `91. Otóż stacyjka zacięła się w pozycji wyłączenia. Nie mam pojęcia jak wymienić sam wkład stacyjki.

Proszę o pomoc. Z góry dziękuję
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 02 Sty 2009 08:17   

Powrót do góry

krzysztogla
Poziom 9
Poziom 9

Miasto: Bydgoszcz

Post#2 03 Sty 2009 12:40   

Re: Opel Omega `91 demontaz stacyjki

Witam-kiedys miałem taki przypadek ze stacyjka opla-rozwierciłem sruby zrywalne i wymontowałem stacyjke z auta-jesli niemasz mozliwosci obracania kluczykiem to trzeba rozwiercic wkładke wiertarka -wiertło 8mm-trzeba to robic ostroznie aby nie uszkodzic obudowy stacyjki i po kawałku wybrac wkładke z obudowy-jesli jednak udało by ci sie obracac kluczykiem to jest taki otworek w obudowie w który trzeba wcisnak gwozdzik i manewrujac tym gwozdzikiem zwalniamy zapadke i siagnac za wkładke i wychodzi nam wkładka z obudowy-ale kluczyk w stacyjce musi byc przekrecony! Warto tez przed zabiegiem zdobyc sprawna wkładke z kluczykiem aby zapoznac sie z budowa tego co co mamy uszkodzone i co chcemy wydostac.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Elektryka i elektronika -> Opel Omega `91 demontaz stacyjki
Strona 1 z 1