Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 04 Sty 2009 11:39
    bazik123
    Poziom 1  

mam (bardzo) starą kuchenkę Amica, nie wiem jak sprawdzić model:

kuchenka amica stara 80cm, wytarte pokretla piekarnika

od jakiegoś czasu nie używam piekarnika bo nie widać nic na pokrętłach - nie mam pojęcia jaką temperaturę ustawiam, ani jaki tryb pracy piekarnika (od dołu/od góry/z obu stron/etc).

czy ktoś ma może ten model (albo inny który miał takie same pokrętła i mógłby mi pokazać zdjęcie?

dziękuję

• #2 04 Sty 2009 13:37
    valler
    Poziom 12  

Witaj.
    Mam kuchenkę prawie identyczną z Twoją. Moja ma w piekarniku grzałkę górną, grzałkę dolną i termoobieg.

Pokrętła dostaniesz bez problemu w sklepach z częściami AGD. Trzeba zwrócić uwagę na ścięcie w pokrętle, bo są obe wykonywane w różnych miejscach. Dodatkowo w pokrętle temperatury trzeba sprawdzić w którą stronę przyrasta temperatura, bo widziałem wersje lewo i prawo - skrętne.
    Przesyłam fotki pokręteł

kuchenka amica stara 80cm, wytarte pokretla piekarnika

• #3 05 Sty 2009 10:56
    wronek19
    Poziom 14  

"Mam kuchenkę prawie identyczną z Twoją" - prawie robi wielką różnicę ponieważ Ty masz kuchnie "600" czyli szerokość jej wynosi 60cm a kuchnia niżej to kuchnia "500" czyli 50cm. Różnią się też pokrętłami (kształtem).
    Typ kuchni znajdziesz na prawym boku lub na osłonie z tyłu.
    Będzie on potrzebny aby w sklepie ustalić jakie funkcje były na nim. Weź ze sobą też oba pokrętła aby można było sprawdzić czy otwór, do osadzenia na trzpieniu przełącznika w tej samej pozycji jest dokładnie tak samo wykonany, piktogramy mogą być przestawione o 180 stopni.

• #4 03 Cze 2009 10:39
    PurkusKuchatek
    Poziom 8  

wronek19 napisał:

Typ kuchni znajdziesz na prawym boku lub na osłonie z tyłu.

Albo, po wyciągnięciu szuflady, na dolnej 'belce', na naklejce.

Cytat:
    Będzie on potrzebny aby w sklepie ustalić jakie funkcje były na nim. Weź ze sobą też oba pokrętła aby można było sprawdzić czy otwór, do osadzenia na trzpieniu przełącznika w tej samej pozycji jest dokładnie tak samo wykonany, piktogramy mogą być przestawione o 180 stopni.

Albo po prostu wpisz typ

na stronie Amica

i zamów.

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty