X

Internet w wynajmowanym mieszkaniu

ransoft 08 Jan 2009 20:15
  • #1 08 Jan 2009 20:15
    ransoft
    Level 17  
    Helpful post? (+1)
    chciałbym założyć stacjonarny internet w wynajmowanym mieszkaniu - niestety nie mam umowy najmu i takowej na chwile obecna nie będę miał. sprawdzałem większość operatorów i każdy żąda umowy najmu bądź innego dokumentu potwierdzającego prawo do lokalu. Jedynie Sferia ma taka możliwość ale z małym limitem danych - co mnie nie satysfakcjonuje. Dodam że mieszkam w centrum Warszawy .Jeżeli ktoś ma jakiś pomysł - proszę o pomoc.
  • #2 08 Jan 2009 20:20
    Spacewalker
    Level 31  
    Helpful post? (0)
    pogadaj z włascicielem i powinien sie zgodzic, czasem nawet moze pokryc koszty instalacji bo w koncu linia zostanie na wiecznosc. ja tak miałem i udalo nam sie dojsc do porozumeinia. Teraz mieszkam gdzie indziej i akurat osiedlowa siec jest ale tam juz nie wymagaja nic tylko umowa z osoba co mieszka i tyle. Włacz WiFi zobacz czy nie masz jakis sieci do ktorych mozesz sie odplatnie podlaczyc, czasem lubia wpisac nr telefonu w SSID
  • #3 08 Jan 2009 20:21
    dipol
    Level 33  
    Helpful post? (0)
    Dogadaj się z właścicielem i niech weźmie na siebie.
  • #4 08 Jan 2009 20:26
    ransoft
    Level 17  
    Topic author Helpful post? (0)
    Prawowity właściciel mieszkania umarł , obecnie toczy się sprawa spadkowa.Nie jestem w stanie uzyskać żadnego dokumentu .
  • #5 08 Jan 2009 20:56
    Spacewalker
    Level 31  
    Helpful post? (0)
    mozesz kupic mobilny internet jak Blueconnect lub Orange ... do GG powinno wystarczyc
  • #6 08 Jan 2009 20:58
    ransoft
    Level 17  
    Topic author Helpful post? (0)
    Właśnie mam ten internet , za miesiąc kończy mi się umowa i już z niego nie korzystam .Wolny , nic nie idzie ściągać dobry jest tylko i wyłącznie do GG.Dlatego zmieniam !!
  Search 4 million + Products
Browse Products