Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 09 Sty 2009 17:29
    baligart
    Poziom 2  

Witam i proszę o radę ;-)

Praca w 2D. Chcę podłączyć 3/4 monitory do używanego obecnie komputera.
    Karta grafiki NVIDIA GeForce 7100GS umożliwiła podłączenie 2 monitorów w opcji DualView.
    Mam 3 monitor, który za pomocą adaptera funkcjonuje jako klon, ale nie o to mi chodzi.
    Potrzebuję, żeby na każdym z monitorów umieścić inny obraz - np przenosić strony z monitora głównego.

Co mogę zrobić przy obecnym sprzęcie?
    Jakie mam w miarę ekonomiczne warianty na dostosowanie obecnego PC?

Płyta główna: ASUS P5VD2-MX P4M890 SATA2 LAN RAID VGA uATX

z góry dzięki
    :D

• #2 09 Sty 2009 18:39
    Platon
    Spec od komputerów

Teraz masz dwa wyjscia. Czy zintegrowana karta graficzna wylacza sie po wlozeniu karty graficznej PCI-E?

Na allegro widac tanie karty graficzne PCI dualhead. Jak nie bedzie problemow ze sterownikami, to mozesz sprawdzic jak zadziala.

A kolejna opcja to sprzedanie plyty glownej, kupno takiej z dwoma slotami PCI-E x16, i dwie tanie, standardowe karty graficzne. kazda z dwoma wyjsciami.

• #3 09 Sty 2009 19:59
    baligart
    Poziom 2  

hmm.. OK rozumiem

Dodano po 30 [minuty]:

Platon napisał:
    Teraz masz dwa wyjscia. Czy zintegrowana karta graficzna wylacza sie po wlozeniu karty graficznej PCI-E?

Na allegro widac tanie karty graficzne PCI dualhead. Jak nie bedzie problemow ze sterownikami, to mozesz sprawdzic jak zadziala.

A kolejna opcja to sprzedanie plyty glownej, kupno takiej z dwoma slotami PCI-E x16, i dwie tanie, standardowe karty graficzne. kazda z dwoma wyjsciami.

OK jeśli wymiana płyty głównej i dokupienie kart graficznych to co mógłbyś polecić? ;)

Dodano po 27 [minuty]:

Aha, procesor Intel Core 2 Duo E4300 1,8 GHz/800MHz 2MB LGA BOX

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty