Forum Index

Rules  | Points  | Add...  | Recent posts  | Search  | Register  | Log in

This site uses cookies. Learn more about cookies and changing the settings in your browser.

Anonimowosc w sieci zmiena IP

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Computer Service -> Computer Software -> Anonimowosc w sieci zmiena IP
Author
Poziom 17
Poziom 17

Post#1 Post from the author of the topic 10 Jan 2009 14:27   

Anonimowosc w sieci zmiena IP

Witam,
Chcialbym byc ananmowy w sieci, ostatnio sie slyszy ze nikt w necie nie jest bezpieczny i wogole. Z poczatku szukalem serwerow proxy ale by znalesc jakies szybkie to graniczylo z cudem. W necie jest pelno list serwerow proxy ale na dluzsza mete to sie nie oplaca.

bylo jeszcze cos takiego, taki program nie pamietam nazwy, ikona wygladala jak cebulka i do tego instalowalo sie tor, ale nie mam instrukcji obslugi i nie wiem jak to dziala. Zgubilem to formacie systemu, wiem ze sie klikalo change my ip i ip sie sam zmienial.

Jakie sa dobre sposoby na zmiane ip i bycie anonimowym ?? poradzcie, mam juz dosc szukania w googlach bez celu.
Bede wdzieczny

dodam ze mam stale IP

Helpful message? + -

Back to top

Google

Google Adsense

Post# 10 Jan 2009 14:27   

Back to top

Christophorus
Poziom 23
Poziom 23

Post#2 10 Jan 2009 14:31   

Re: Anonimowosc w sieci zmiena IP

TOR - strona domowa projektu.

Helpful message? + -

Back to top

Google

Google Adsense

Post# 10 Jan 2009 14:31   

Back to top

Sumka18
Poziom 16
Poziom 16

Post#3 10 Jan 2009 14:33   

Podstawowa sprawa to w necie nigdy nie jesteś niewidoczny istnieją sposoby "ukrycia się" ale zawsze jesteś widoczny żadne zmienne ip proxy nic ci nie pomoże.

Helpful message? + -

Back to top

Google

Google Adsense

Post# 10 Jan 2009 14:33   

Back to top

massi
Poziom 17
Poziom 17

Post#4 Post from the author of the topic 10 Jan 2009 14:36   

No tak tylko to nie jest takie proste. A w jaki sposob moge zmienic swoje ip?? Znacie moze jakies szybkie serwery proxy??

Dodano po 2 [minuty]:

Sumka18 wrote:
Podstawowa sprawa to w necie nigdy nie jesteś niewidoczny istnieją sposoby "ukrycia się" ale zawsze jesteś widoczny żadne zmienne ip proxy nic ci nie pomoże.

No tak, lecz chodzi mi o to, kiedy weszlem na jedna stronke ktora pokazywala jak ktos nie jest anonimowy to poprostu wszystko sie na niej okazalo, moj system, jakie aktualizacje mial, jaka uzywam przegladarke i wogole. Ja poprostu nie chce by ktos mogl takie informacje odczytywac poprzez to ze wchodze sobie na stronki.

Helpful message? + -

Back to top

tomol
Poziom 13
Poziom 13

Post#5 10 Jan 2009 14:47   

Quote:
kiedy weszlem na jedna stronke

Albo weszłaś albo wszedłeś.
Quote:
Ja poprostu nie chce by ktos mogl takie informacje odczytywac poprzez to ze wchodze sobie na stronki.

Anonymouse.org

Helpful message? + -

Back to top

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Computer Service -> Computer Software -> Anonimowosc w sieci zmiena IP
Page 1 of 1
Similar topics
zmiena taktowania FSB?... (13)

Administrator || Moderators || Forum Rules || General Rules || Cookies information || Contact

Page generation time: 0.529 seconds

elektroda.pl topic RSS feed