Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Anonimowosc w sieci zmiena IP

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Komputery Software -> Anonimowosc w sieci zmiena IP
Autor
Wiadomość
massi
Poziom 17
Poziom 17

Miasto: L-c

Post#1 Post autora tematu 10 Sty 2009 14:27   

Anonimowosc w sieci zmiena IP

Witam,
Chcialbym byc ananmowy w sieci, ostatnio sie slyszy ze nikt w necie nie jest bezpieczny i wogole. Z poczatku szukalem serwerow proxy ale by znalesc jakies szybkie to graniczylo z cudem. W necie jest pelno list serwerow proxy ale na dluzsza mete to sie nie oplaca.

bylo jeszcze cos takiego, taki program nie pamietam nazwy, ikona wygladala jak cebulka i do tego instalowalo sie tor, ale nie mam instrukcji obslugi i nie wiem jak to dziala. Zgubilem to formacie systemu, wiem ze sie klikalo change my ip i ip sie sam zmienial.

Jakie sa dobre sposoby na zmiane ip i bycie anonimowym ?? poradzcie, mam juz dosc szukania w googlach bez celu.
Bede wdzieczny

dodam ze mam stale IP
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 10 Sty 2009 14:27   

Powrót do góry

Christophorus
Poziom 23
Poziom 23

Miasto: Lubcza

Post#2 10 Sty 2009 14:31   

Re: Anonimowosc w sieci zmiena IP

TOR - strona domowa projektu.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 10 Sty 2009 14:31   

Powrót do góry

Sumka18
Poziom 16
Poziom 16

Miasto: Opole

Post#3 10 Sty 2009 14:33   

Podstawowa sprawa to w necie nigdy nie jesteś niewidoczny istnieją sposoby "ukrycia się" ale zawsze jesteś widoczny żadne zmienne ip proxy nic ci nie pomoże.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 10 Sty 2009 14:33   

Powrót do góry

massi
Poziom 17
Poziom 17

Miasto: L-c

Post#4 Post autora tematu 10 Sty 2009 14:36   

No tak tylko to nie jest takie proste. A w jaki sposob moge zmienic swoje ip?? Znacie moze jakies szybkie serwery proxy??

Dodano po 2 [minuty]:

Sumka18 napisał:
Podstawowa sprawa to w necie nigdy nie jesteś niewidoczny istnieją sposoby "ukrycia się" ale zawsze jesteś widoczny żadne zmienne ip proxy nic ci nie pomoże.

No tak, lecz chodzi mi o to, kiedy weszlem na jedna stronke ktora pokazywala jak ktos nie jest anonimowy to poprostu wszystko sie na niej okazalo, moj system, jakie aktualizacje mial, jaka uzywam przegladarke i wogole. Ja poprostu nie chce by ktos mogl takie informacje odczytywac poprzez to ze wchodze sobie na stronki.
Powrót do góry

tomol
Poziom 13
Poziom 13

Miasto: Białystok

Post#5 10 Sty 2009 14:47   

Cytat:
kiedy weszlem na jedna stronke

Albo weszłaś albo wszedłeś.
Cytat:
Ja poprostu nie chce by ktos mogl takie informacje odczytywac poprzez to ze wchodze sobie na stronki.

Anonymouse.org
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Komputery Software -> Anonimowosc w sieci zmiena IP
Strona 1 z 1