X

Anonimowosc w sieci zmiena IP

10 Jan 2009 14:27 MAmassi
  • #1 10 Jan 2009 14:27
    massi
    Level 18  
    Helpful post? (0)
    Witam,
    Chcialbym byc ananmowy w sieci, ostatnio sie slyszy ze nikt w necie nie jest bezpieczny i wogole. Z poczatku szukalem serwerow proxy ale by znalesc jakies szybkie to graniczylo z cudem. W necie jest pelno list serwerow proxy ale na dluzsza mete to sie nie oplaca.

bylo jeszcze cos takiego, taki program nie pamietam nazwy, ikona wygladala jak cebulka i do tego instalowalo sie tor, ale nie mam instrukcji obslugi i nie wiem jak to dziala. Zgubilem to formacie systemu, wiem ze sie klikalo change my ip i ip sie sam zmienial.

Jakie sa dobre sposoby na zmiane ip i bycie anonimowym ?? poradzcie, mam juz dosc szukania w googlach bez celu.
    Bede wdzieczny

dodam ze mam stale IP
  • #2 10 Jan 2009 14:31
    Christophorus
    Level 39  
    Helpful post? (0)
    TOR - strona domowa projektu.
  • #3 10 Jan 2009 14:33
    Sumka18
    Level 18  
    Helpful post? (0)
    Podstawowa sprawa to w necie nigdy nie jesteś niewidoczny istnieją sposoby "ukrycia się" ale zawsze jesteś widoczny żadne zmienne ip proxy nic ci nie pomoże.
  • #4 10 Jan 2009 14:36
    massi
    Level 18  
    Topic author Helpful post? (0)
    No tak tylko to nie jest takie proste. A w jaki sposob moge zmienic swoje ip?? Znacie moze jakies szybkie serwery proxy??

Dodano po 2 [minuty]:

Sumka18 wrote:
    Podstawowa sprawa to w necie nigdy nie jesteś niewidoczny istnieją sposoby "ukrycia się" ale zawsze jesteś widoczny żadne zmienne ip proxy nic ci nie pomoże.

No tak, lecz chodzi mi o to, kiedy weszlem na jedna stronke ktora pokazywala jak ktos nie jest anonimowy to poprostu wszystko sie na niej okazalo, moj system, jakie aktualizacje mial, jaka uzywam przegladarke i wogole. Ja poprostu nie chce by ktos mogl takie informacje odczytywac poprzez to ze wchodze sobie na stronki.
  • #5 10 Jan 2009 14:47
    tomol
    Level 13  
    Helpful post? (0)
    Quote:
    kiedy weszlem na jedna stronke

Albo weszłaś albo wszedłeś.
    Quote:
    Ja poprostu nie chce by ktos mogl takie informacje odczytywac poprzez to ze wchodze sobie na stronki.

Anonymouse.org
Similar topics to anonimowosc w sieci zmiena IP
Mouser  Search 4 million + Products
Browse Products