Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

Okazje z Allegro

SzokalML 10 Paź 2009 10:03
  • #31 10 Paź 2009 10:03
    MARCIN.SLASK
    Specjalista AGD

Zaciekawiła mnie i to bardzo: "ogromna_duza_wieza_sharp_7700_z_kolumnami". Może to nie okazja cenowa, ale bardzo ładnie się prezentuje. Jak gra to niestety nie wiem.

(skopiowany opis z błędami)

• #35 23 Paź 2009 22:46
    prez8s
    Poziom 33  

Zależy czego oczekujesz? Ale ogólnie to badziewie.

• #36 24 Paź 2009 13:37
    SzokalML
    Poziom 36  

ww. kolumny "audion" (chociaż funkcjonują pod wieloma innymi nazwami) to najniższa chińska jakość.
    nie warto kupować - za tą samą, lub niewiele wyższą cenę można mieć używane kolumny hi-fi o bardzo dobrej jakości dźwięku. A to? Nie wiem do czego może się nadać. Brzmi okropnie, basu praktycznie nie ma, wysokie niesamowicie klują, na dodatek zazwyczaj w każdej kolumnie coś jest nie tak (albo coś ułamane, albo czegoś brakuje itd.

• #37 31 Paź 2009 16:45
    Mitur23
    Poziom 23  

Wiecie co jest najlepsze w tych kolumnach? że one nawet nie posiadają zwrotnicy..

• #38 31 Paź 2009 20:53
    wkj
    Poziom 33  

MyBlueHeaven napisał:
    Witam
    Mam pytanie odnosnie tych glosnikow http://allegro.pl/item788466603_altus_140.html
    czy to faktycznie altusy 140? pytam poniewaz zawsze bylem przekonany ze 140 maja 2 otwory spustowe.
    pozdrawiam

Stare Altusy 140 miały dwa otwory BR, te , maja na sobie sporo szpachlu.

• #39 11 Paź 2010 12:55
    starydalton
    Poziom 8  

[quote="koliuk"]

;) napisał:

A dokładniej to np ten wzmacniacz :

http://www.hypex.nl/docs/UcD700HG.pdf

Output Power PR 700W 4Ω, THD=1%

Czyżby to była prawda?

Parametry się zgadzają bo słyszałem ten wzmacniacz (już kompletnie zabudowany) w subie.To wzmacniacz klasy D ze się tak wyrażę i daje rzeczywiście po uszach (jak ktoś lubi).Na razie nadaje się tylko do pracy na małych częstotliwościach ze względu na sposób budowy ale jestem w kontakcie z Panem który jest konstruktorem końcówek mocy i obiecał mi do testowania 9 kanałowy wzmacniacz po części zrobiony według tej samej metody.

pozdrawiam

• #40 08 Lis 2010 16:15
    cemator
    Poziom 9  

Dodam tylko że warto na allegro rozglądać się za zestawami sprzętu, bo wtedy można kupić bardzo tanie sprzęt.

• #41 09 Lis 2010 19:31
    Dani66
    Poziom 30  

Szczególnie jest kilka ciekawych ofert w dziale Zestawy stereo.

• #42 18 Lis 2010 10:31
    SzokalML
    Poziom 36  

Z tej strony trzeba przeanalizować, ile wyniosłoby osobne kupienie ampli+kolumn. - nawet jeśli to samo to pewnie jakaś oszczędność na przesyłce/dojeździe. No i często gratis otrzymujemy peryferia typu: CD/Tuner/Magnetofon, których często byśmy nie kupili bo i tak możemy to odpalić z komputera (oprócz magnetofonu).

• #43 30 Lis 2010 00:35
    koczy
    Poziom 13  

Koledzy ogólnie zamiast szukać na allegro polecam przelecieć po porównywarkach np. skapiec.pl lub ceneo.pl Tam też bardzo często można natrafić na super oferty pod warunkiem że się wie czego się chce ;)

• #44 30 Lis 2010 09:25
    SzokalML
    Poziom 36  

Tam są jednak oferty zakupu nowych sprzętów.

A jak dla mnie, PRAWDZIWE okazje zdarzają się tylko przy zakupie używanych. "okazje" sprzedaży nowych sprzętów to po prostu przemyślana akcja marketingowa. Oczywiście, lepiej kupić taniej niż drożej...

Chyba, że następuje likwidacja sklepu.

• #45 12 Gru 2010 14:15
    bet12
    Poziom 8  

Witajcie. Chcialem nawiązac do pierwszego postu Pana SzokalML. Odnosnie glosnika Dr.Bohm, mam taki u siebie, zupelnie niepotrzebny, gdyby ktos mial zapotrzebowanie ta owe cudo, to prosze o kontakt. Pozdrawiam

• #47 19 Mar 2011 21:45
    SzokalML
    Poziom 36  

w pierwszym poście napisałem "jeśli sami sprzedajecie to proszę o zaznaczenie tego w poście. ". Inaczej zgłoszę do moderatora.

• #48 21 Mar 2011 11:51
    Yasió
    Poziom 12  

Moje aukcje na allegro, myślę że warto bo wszystko sprzedaje bez ceny minimalnej od złotówki.

Link: http://allegro.pl/my_page.php?uid=6455721

Wzmacniacze: Sony Ta-F45, Unitra Pw 8040.
    Cyfrowy deck Technics Rs-Bx404 Pxs Cap. Hx Pro.
    Kolekcja kaset audio (nie złe).
    Fajne głośniczki Daewoo w obudowie Lg.

Okazje z Allegro Okazje z Allegro Okazje z Allegro Okazje z Allegro Okazje z Allegro Okazje z Allegro Okazje z Allegro Okazje z Allegro Okazje z Allegro Okazje z Allegro

• #50 25 Mar 2011 20:06
    protone
    Poziom 26  

Jeśli wszystko jest oryginalne ,nie naprawiane i niezajechane to jak najbardziej warte grzechu.Mimo wszystko ,przed zakupem zrobiłbym odsłuch.

• #51 26 Mar 2011 11:34
    Yasió
    Poziom 12  

Spora ta cena jak na używki, dokładnie odsłuch.

• #52 26 Mar 2011 16:48
    protone
    Poziom 26  

Yasió napisał:
    Spora ta cena jak na używki, dokładnie odsłuch.

Spora?Zobacz ile kosztuje sam driver.

• #53 28 Mar 2011 18:09
    djdrix
    Poziom 18  

Witajcie. Mam na sprzedaż paczki tubowe. Każda paczka na 2X 10" RCF L10L750YK 350W (AES), oraz na driverze 3" z 2" wylotem B&C DE750TN . Paczki obite kocem. Duże metalowe rączki u góry i na dole ułatwiajace przenoszenie. Gniazdo wejściowe speakon neutric. Horn przeznaczony do tej wielkości drivera, dający bardzo klarowne daleko niosace się brzmienie. Każda paczka ma 700W (mid) +110w (high) AES. Kolumny w 100% spawane i gotowe do pracy. W środku zwrotnica więc zasilanie z jednego wzmacniacza. Potężne brzmienie. Dzięki 2 głośnikom, każdy ma 100dB czyli 103 z głośników + ok 4-5db zysku z zastosowanej konstrukcji tubowej. Aby dogonić basem te tuby, trzeba zastosować ok 2500Wrms na jedna tubę. Nieporównywalnie lepsze brzmienie oraz sprawność względem wielu kolumn duzo droższych. W tej paczce koszt samych przetworników jest większy niż cena za która chcę je sprzedać...info na gg 6858201. lub pod nr telefonu 695099954. Wysyłka kurierem na koszt kupującego.. Koszt jest mi nieznany, więc nie podaję. Preferuję odbiór osobisty z odsłuchem.

Okazje z Allegro Okazje z Allegro

• #58 29 Kwi 2011 10:25
    przemo-lukas
    VIP Zasłużony dla elektroda

SzokalML napisał:
    Przeglądam często allegro w poszukiwaniu różnych ciekawych sprzętów, ale np. w chwili obecnej nie mam zamiaru nic kupować,
    za to chętnie bym się podzielił z innymi informacją o ciekawych aukcjach.

Temat zamienił się w dział ogłoszeń. Przestał spełniać oczekiwania zarówno autora jak i moje. Zamykam.