Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

DELL P991 (Sony F99 chassis)

m4r3k77 01 Kwi 2004 12:38 1373 1
  • #1 01 Kwi 2004 12:38
    m4r3k77
    Poziom 1  

W moim, spadaly nap. z przetwornicy gdy monitor probowal wlaczyc Wys. Nap. I przetwornica go wylacazala, aby po 1-2 sek. probowac wlaczyc ponownie... itd. Podejrzewam trafopowielacz.
    Podczas naprawy powstal nowy blad bo Q901 jest zawsze wlaczony co spala Q901, Q902 i R934. Na razie nie mam czasu i go odlozylem na przyszlosc.

Mam schemat. Moge go wyslac do katalogu scematow monitorow.. Problem ze ma 15MB, jednak duzo informacji sie powtarza. Jesli ktos jest zainderesowany moge go zmniejszyc.. 8MB jesli przy zachowaniu pelnej instrukcji serwisowej do wersji europejskiej. By go zmniejszyc jeszcze wiecej bede musial wykasowac np. druki PCB..

Jak sie w tym forum kasuje wiadomosc??

In mine, voltages from SMPS dropped as monitor tried to turn on HV. And Power supply shut down for 1-2 sec. only to try again. and so on... I suspect FBT.
    During repair a new error has arise. Q901 is always on which blows Q901, Q902 and R934. Have no time so I left it for later.

/Marek

• #2 14 Gru 2004 20:31
    aktgiz
    Poziom 10  

W moim P991 probkuje przetwornica. Po odcięciu zasilania trafa W.N jest OK. Nie mogę się polapac. Potrzebuję schemat DELL P991. Jestem poczatkujacym na tych stronach, mam nadzieje, ze wszystko dobrze robie, Toni

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme