X

Problem z gg nie chce sie zalogować

12 Jan 2009 12:01 ARartekideapop
  • #1 12 Jan 2009 12:01
    artekideapop
    Level 13  
    Helpful post? (0)
    Mam problem z zalogowaniem sie na gg, mruga sie status i gasnie. Instalowalem na nowo system i nic. tak samo na stronie webgadu nie moge sie zalogowac bo wogóle nie wyswietla mi okienek do wpisania hasła i loginu. tak jakby cos bylo zablokowane, moze porty??
  • #2 12 Jan 2009 12:35
    zajac1811
    Level 18  
    Helpful post? (+1)
    A może zapora systemu?? A nie porty.
  • #3 12 Jan 2009 12:38
    artekideapop
    Level 13  
    Topic author Helpful post? (-1)
    Hmm. Nie wiem ale dawniej mi chodziło z zaporą systemu a teraz nagle by miało nie chodzić?? Juz tyle rzeczy próbowałem i nic:/
  • #4 12 Jan 2009 12:41
    K!lleR
    Level 39  
    Helpful post? (0)
    Z gadu jest często tak, że jest problem z ich serwerami. Ja bym poczekał.
  • #5 12 Jan 2009 12:54
    artekideapop
    Level 13  
    Topic author Helpful post? (0)
    Wątpie ze czekanie cos pomoże bo juz kilka dni tak jest.
  • #6 12 Jan 2009 13:02
    K!lleR
    Level 39  
    Helpful post? (0)
    Proszę sprawdzić w połączeniach sieciowych.

Problem z gg nie chce sie zalogować
  • #7 12 Jan 2009 13:09
    artekideapop
    Level 13  
    Juz tam sprawdzałem i zaznaczyłem jako wyjątek GG tak jak u Ciebie jest.
  • #8 12 Jan 2009 13:13
    K!lleR
    Level 39  
    Helpful post? (0)
    Sugeruję odinstalowanie komunikatora, usunięcie wszystkich katalogów roboczych (przede wszystkim C:\Documents and Settings\użytkownik_komputera\Dane aplikacji\Nowe Gadu-Gadu)i zainstalowanie najnowszej wersji programu (build 6571) w innym katalogu niż do tej pory.
  • #9 12 Jan 2009 13:51
    artekideapop
    Level 13  
    Tylko kiedys juz instalowalem to nowe gg beta i nie chcialo mi sie wlasnie polaczyc a to strasze 7.7 łaczylo sie.

Dodano po 6 [minuty]:

Chociaz zeby mi chodziło gg na stronie webgadu tak jak kiedys to juz by było dobrze i by mi wystarczyło a tu ani jedno ani drugie.

Dodano po 28 [minuty]:

zainstalowałem tą wersje beta i pisze ze nie moze połaczyc sie z serwerem. a moje dane osobowe niby pobrało bo sie zgadza.
  • #10 13 Jan 2009 16:57
    artekideapop
    Level 13  
    ma ktos jeszcze jakis pomysł ???
  • #11 14 Jan 2009 01:05
    pipinet
    Level 18  
    Helpful post? (0)
    Spróbuj się zalogować poprzez web gadu u znajomego bądź w kafejce internetowej.
    Co do bety gg, pamiętaj żę jest to wersja testowa i często są do niej wydawane aktualizacje może bieżąca wersja połączy cie z serwerem.
  • #12 15 Jan 2009 17:56
    artekideapop
    Level 13  
    U kolegi mi sie normalnie loguje. No tą oficjalna wersje tez mialem i nic....
  • #13 16 Jan 2009 17:19
    choli11
    Level 11  
    Helpful post? (-1)
    ja mam taki pomysł jescze jak ci mruga status to wyłącz gg i jeszce raz włącz i powinno działać a jak nie to masz coś z zaporami systemu pogrzeb coś tam :D

Dodano po 1 [minuty]:

albo jak muwi pipinet wejdź na wen gadu
  • #14 16 Jan 2009 17:44
    pipinet
    Level 18  
    Helpful post? (0)
    Usuń gadu-gadu, usuń foldery gadu gadu w documends and settings, wyczyść rejestr i zainstaluj gg ponownie.
  • #15 16 Jan 2009 17:54
    artekideapop
    Level 13  
    Robiłem tak juz. Zainstalowalem tez tlen i tam sie zarejestrowałem to tlen mi sie loguje ale jak chce tam wpisać swój numer gg i sie zalogowac to tez sie mruga tak samo jak na gg i nie zaloguje sie:/ Strasznie dziwny przypadek, jeszcze z takim czyms sie nie spotkałem.
  • #16 17 Jan 2009 14:13
    sp9nsq
    Level 15  
    Helpful post? (0)
    Okazuje się chyba że jest to bardzo powszechny problem z GG.
    Niemożność zalogowania, gdyż podawane hasło (rzekomo) nie jest właściwe. Część moich znajomych ma taki sam problem, ja również nie mogę się zalogować na swoje prawidłowe hasła do żadnego z kont GG. Wystosowałem zapytanie do serwisu GG, gdzie mi koleś napisał, abym podał mu dziewięć kolejnych odpowiedzi, jak np. mój login, HASŁO dostępu, imię nazwisko, nie pytał tylko o rozmiar butów. Wydaje mi się, że zdecydowanie nadchodzi koniec ery GG. Zresztą próba wysłania ponownie na adres serwisu GG jakiejkolwiek dalszej korespondencji (np. wczoraj) kończy się wiadomością zwrotną o odmowie dostarczenia wiadomości i komunikatem PERMISSION DENIED.
    Chyba "przesiądę" się na inny komunikator!
  • #17 17 Jan 2009 19:05
    artekideapop
    Level 13  
    No ale np. w akademiku na innym komputerze normalnie korzystam z tego samego numeru gg i tam mi zawsze sie loguje...
  • #18 17 Jan 2009 20:07
    sp9nsq
    Level 15  
    Helpful post? (0)
    Sprawa się wyjaśniła jeśli chodzi o moje problemy - napisałem do serwisu GG i Pan mi odpisał, zerując stare hasło! Jestem zadowolony, gdyż odzyskałem swój stary 5-cio cyfrowy numer!
  • #19 19 Jan 2009 12:54
    artekideapop
    Level 13  
    Znalazlem inny sposób. zainstalowałem program konnekt, zaktualizowalem tam serwery gg ze strony http://gg.thinkspire.org/ i teraz przez ten program moge pisać. Innego wyjscia nie znalazłem.
Mouser  Search 4 million + Products
Browse Products