X

Akwizytor Cyfry+. Wypowiedzenie umowy. Cyfrowy Polsat.

16 Jan 2009 18:15
  • #1 16 Jan 2009 18:15
    630176
    Removed  
    Helpful post? (0)
    Witam. Dzisiaj odwiedził mnie akwizytor Cyfry+ z super ofertą. Bardzo mnie chciał namówić na podpisanie umowy. Najbardziej mnie ciekawi to że mu powiedziałem że mnie jeszcze obowiązuje przez ponad rok umowa cyfrowym polsatem. A on mi na to że umowe można wypowiedzieć z trzy miesięcznym wypowiedzeniem nawet jak się nie skończyła umowa która mnie obowiązuje. Czyli za trzy miesiące już by mnie nie obowiązywała. Najbardziej mnie ciekawi to że nie musiał bym płacić żadnej kary. Czy to prawda czy chciał mnie po prostu naciągnąć. Czytając swoją umowe nic tam takiego nie znalazłem.
  • #2 16 Jan 2009 18:27
    moddyy
    Level 21  
    Helpful post? (0)
    U mnie w mieście conajmniej od roku latają tacy z informacją iż modernizują telewizje w mieście (cyfryzacja :-)) instalują telewizje cyfrową , w pierwszej chwili wydaje się że chodzi o dvb-t miałem taką nadzieje a to chodzi o indywidualne zestawy tv sat wiadomej firmy taki nowy sposób naciągania.

latają w gajerkach młodziaki i szukają naiwnych
  • #3 16 Jan 2009 20:00
    mat_ed
    Level 43  
    Helpful post? (0)
    Mówił prawdę, możesz wypowiedzieć umowę i żadnej kary nie dostaniesz.
  • #4 17 Jan 2009 08:36
    630176
    Removed  
    Helpful post? (0)
    mat_ed wrote:
    Mówił prawdę, możesz wypowiedzieć umowę i żadnej kary nie dostaniesz.
    To mnie najbardziej interesuje. Chciałbym się na polsacie odegrać, bo karzą mi płacić 300zł z poprzedniej umowy bo niby nie rozwiązałem umowy a oni mi naliczyli za kilka miesięcy parę abonamentów.A rezygnacje z umowy wysłałem listem zwykłym i oni twierdzą że nic nie dostali.
Mouser  Search 4 million + Products
Browse Products