X

Nawigacja Sony NV-U73TC jak ją zaktualizować?

domingo1983 28 Jan 2009 18:11
  • #1 28 Jan 2009 18:11
    domingo1983
    Level 7  
    Helpful post? (+3)
    Witam mam nawigacje samochodową Sony NV-U73TC chiałbym wgrać do niej jakąś aktualizacje bo od nowości nie było nic robione a troche dróg sie pozmieniało. Ma ktoś może jakąś nową aktualizacje do tego modelu i jak to zrobić? Dziękuję za odpowiedź Pozdrawiam
  • Helpful post
    #2 28 Jan 2009 18:40
    Haker5
    Level 21  
    Helpful post? (0)
    Niestety ale Sony przynajmniej ja nie wiem o niczym takim ale jednym słowem robi sobie jaja z ludzi i nie udostępnia żadnej aktualizacji ja do Sony wgrywam AM 5.3 PL z mapą europy bo innej opcji nie ma aby mieć aktualną mapę ponieważ Sony ma stare mapy.
  • #3 28 Jan 2009 20:45
    domingo1983
    Level 7  
    Topic author Helpful post? (0)
    A jak wgrać wtedy jakąś inną mapę do tego sony np tą AM żeby miało aktualne drogi i zeby nie bylo problemow z aktualizacjami. Może mi ktoś napisac krok po kroku jak to zrobić? Dziekuje
  • Helpful post
    #4 28 Jan 2009 20:58
    Haker5
    Level 21  
    Helpful post? (0)
    Musisz odblokować najpierw nawigacje, że piszesz normalnie i nie nalegasz o pomoc jak inni tylko grzecznie pytasz jeżeli mieszkasz gdzieś blisko mnie to zapraszam do mnie zrobię Ci to w promocji, a jeżeli masz daleko to na forum już o tym było kilka tematów. Dla osoby która się tym nie zajmuje nie jest to łatwizną za pierwszym razem, ale jak odblokujesz to sobie poradzisz służę pełną pomocą na GG, PW lub telefonicznie, a numer mojej komórki uzyskasz na GG.
  • #5 28 Jan 2009 21:23
    domingo1983
    Level 7  
    Topic author Helpful post? (0)
    :) Ok fajnie że są dobrzy ludzie na tym świecie :) to co potrzebuje do odblokowania tej nawigacji i co wogóle będzie mi jeszcze potrzebne?
  • #6 14 Feb 2009 11:08
    marcin_sab
    Level 1  
    Helpful post? (0)
    Panowie, może dostanę małą podpowiedz z waszej strony, nam NV-U73T z mapą ameryki, na osobnej płytce mam mapy europy, ale jak chce je wgrać to nie mogę się połączyć z nawigacją. Jak podpinam kabel USB nawigacja pokazuje mi dwa dyski (jeden wirtualny) ale nie moge się z nią połączyć za pomocą ActiveSync 4.5, czy może wiecie co i gdzie kliknąć?
    Z góry dziękuję za dobrą radę:)
    Marcin
  • #7 02 Mar 2009 22:26
    yellow89
    Level 1  
    Helpful post? (0)
    Witam serdecznie!
    Ja również posiadam nawigacje Sony NV-U73TC, chciałbym żeby ktoś podał instrukcje jak złamać system i jak wgrać nowe mapy, bardzo proszę o pomoc.
    Z góry dzięki!
  • #8 06 May 2009 13:06
    darkielce
    Level 2  
    Helpful post? (0)
    Uruchomienie explorera i wgranie czegos innego jest proste w tej nawi ,lecz jest potem problem z podświetlaniem matrycy ( brak regulacji )
  • #9 25 Aug 2010 22:30
    servgsm
    Level 23  
    Helpful post? (0)
    A jest możliwość aktualizacji oryginalnej mapy? Bo patrzyłem na stronie sony, ale taki mają tam burdel, że nic znaleźć nie idzie.
    A jak jeżdżę po Polsce, to nieraz pokazuje mi, że jadę po polu.

Pozdrawiam.
  • #10 26 Aug 2010 07:26
    marek216

Level 43  
    Helpful post? (0)
    Jaką masz obecnie wersją mapy ?
  • #11 26 Aug 2010 10:16
    koala106
    Moderator Mobilne
    Helpful post? (0)
    Co do sony - jeżeli jeszcze ktoś używa - nie ma sensu używać oryginalnej mapy, bo pokrycie jest tragiczne - lepiej odblokowaić i dokupić Automapę lub Igo i w miarę sprawnie to będzie chodziło.
  • #12 27 Aug 2010 18:45
    Pontikos
    Level 38  
    Helpful post? (0)
    Koala ma racje - odblokowac (komercyjnie z Allegro lub przy odrobinie zaciecia wg. opisu z Forum) a nastepnie wgrac AM lub iGO8x - jednak to dosc duze koszty, legalnie.
    O polowe nizsze koszty to zakup "aktualnej" mapy SONY u magikow z Warszawy - ktos to ponoc oficjalnie oferuje, ale nie sadze by mial cos nowszego niz oficjalna mapa Sony z 2009 roku - jako ze ta firma WYCOFALA SIE CALKOWICIE z supportu GPS - slowem, kliencie Sony, jestes na lodowisku jak stad do Zgierza.
  • #13 31 Aug 2010 23:01
    darek186
    Level 12  
    Helpful post? (0)
    Dokładnie, naprodukowali nawigacje, zarobili ile chcieli a teraz mają w du... klientów, nie ma to jak "porządna" firma ; ]

darkielce wrote:
    Uruchomienie explorera i wgranie czegos innego jest proste w tej nawi ,lecz jest potem problem z podświetlaniem matrycy ( brak regulacji )

Wgranie skórek nie pomaga, mogę albo ustawić jasność na 50%(w słoneczny dzień nic nie widać) albo maksymalnie(w nocy razi w oczy)-i tak źle i tak nie dobrze, co z tym fantem można zrobić??
    Igo primo, u92tc
  • #14 01 Sep 2010 07:57
    Pontikos
    Level 38  
    Helpful post? (0)
    Jedna ze skorek igo83 ma mozliwosc regulacji jasnosci ekranu.
  • #15 01 Sep 2010 10:10
    darek186
    Level 12  
    Helpful post? (0)
    pytanie: która ; >
  • #16 02 Sep 2010 10:07
    Pontikos
    Level 38  
    Helpful post? (0)
    Jedna z. Bylo o tym w temacie dot. igo8x na Bekerze - uzyj klawisza "szukaj" - znajdziesz.
  • #17 13 Sep 2010 14:50
    darek186
    Level 12  
    Helpful post? (0)
    Nie ma nic takiego, wszystko, wszędzie przeszukane, zresztą czemu niby tylko 1 skórka miała by działać pod u92tc - czyżby ktoś specjalnie zatroszczył się o użytkowników nawigacji sony hehe-szczerze wątpię. W wielu skórkach jest opcja regulacji lecz żadna nie działa. Mówi się trudno.
  Search 4 million + Products
Browse Products