X

Pralka Amica AWSE 10DA - błąd E54

goorny999 29 Jan 2009 12:03
  • #1 29 Jan 2009 12:03
    goorny999
    Level 9  
    Positive voted Helpful post? (+6)
    Po nastawieniu programu wyświetla błąd E54.Po resecie wszystko ok ,aż do następnego prania.

Co to za awaria?
    Z góry dzięki.
  • #2 29 Jan 2009 14:44
    goorny999
    Level 9  
    Topic author Helpful post? (0)
    Dzięki bardzo za podpowiedzi , jednak coś mi się zdaje że błąd ten dotyczy jakiegoś konkretnego elementu.Chyba po to wsadzili ten cały złom do tej pralki aby mechanik wiedział dokładnie o co chodzi.Szukam wszędzie spisu kodów , ale amica chyba za bardzo ich strzeże ...
  • Helpful post
    #3 02 Feb 2009 21:01
    multiiserwis
    Level 12  
    Helpful post? (+1)
    Błąd komunikacji eprom.
    Elektronia nie do naprawy.
  • #4 03 Feb 2009 14:50
    goorny999
    Level 9  
    Topic author Helpful post? (+1)
    I o taką odpowiedź właśnie chodziło.
    Dzięki bardzo.
    A może ktoś ma link gdzie jest spis błędów?Nie chodzi mi tu konkretnie o mnie , ale o następnych którzy będą mieli podobny problem.
  • #5 07 Feb 2009 15:51
    sirqczi
    Level 2  
    Helpful post? (0)
    Witam
    Posiadam pralke Amica AWSE 12DA i mam dokładnie taki sam problem :( Proszę o podanie więcej informacji na temat tego błędu
    Moja pralka jest jeszcze na gwarancji więc jak to coś poważnego to zaraz ją oddam – jeszcze raz proszę o podpowiedż co zrobić z tym fantem .
    Dzieki z góry i pozdrawiam !
  • #6 20 Apr 2009 12:23
    leolepsi
    Level 9  
    Helpful post? (0)
    mam to samo i tą samą pralkę 12DA - serwis był, zwalił na spadki napięcia w sieci, co wg mnie jest bzdurą. Myślę, że wciskają bubel i czekają na koniec gwarancji.
    Da się to naprawić własnym sumptem jakoś?
  • #7 29 Apr 2009 15:13
    goorny999
    Level 9  
    Topic author Helpful post? (0)
    Co do tych napięć, to wcale nie jest takie głupie.U mnie też instalacja w kuchni nie jest najlepsza.Problem w mojej pralce nie jest rozwiązany (nie wezwałem serwisu), jednak nie jest to jakoś szczególnie uciążliwe.Po prostu reset i wio:D.Błąd pokazuje się średnio kilka razy na tydzień więc nie ma aż tak źle.
  Search 4 million + Products
Browse Products