Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 31 Sty 2009 10:21
    kubala 12814
    Poziom 2  

witam
    Mam problem z audi taki ze przy wcisnieciu pedału gazu to silnik wcale nie reaguje nie wchodzi na obroty. Zapala normalnie i wchodzi na 1000 obrotow i chodzi normalnie nie gasnie . Bylem w staci kontroli pojazdow i odczyt pedalu gazu jest prawidlowy, mechanik powiedzial ze to wina pompy wtrzskowej ale czy napewno prosze o pomoc bo nie znam sie na tym a regeneracia kosztuje sporo

• #2 31 Sty 2009 11:04
    damcio151
    Poziom 12  

przy jakich obrotach ? rozumiem, że po prostu wolno się wkręca tak ? był podpinany pod komputer - czy były robione logi ?

• #3 31 Sty 2009 14:18
    kubala 12814
    Poziom 2  

silnik pracuje na 1000 obrotow wogole nie wkreca sie nie ma zadnej reakcji na pedal gazu byl podpiety pod komputer ale nie wiem czy byly robione logi

• #4 31 Sty 2009 15:35
    damcio151
    Poziom 12  

i żadnego błedu nie ma na kompie ? dziwne trochę ... przeczyść n109 na początek , sprawdź czujniki na komputerze (temp.)
    skoro ECU sam podniósł obroty do 1000 i "olewa" pedał gazu to musi widzieć gdzieś poważniejszy błąd

• #5 22 Gru 2009 00:41
    a6 163km
    Poziom 1  

Witam!
    Mam identyczne objawy, jeden mechanik powiedzial ze skrzynia , drugi , że elektronika - czy może wie Pan czym było to spowodowane w Pana samochodzie?

• #6 22 Gru 2009 21:42
    piotrekb_tt
    Poziom 8  

Sprawdź szczelność skrzynki w podszybiu po stronie kierowcy.Ja miałem przypadek w A6 ze woda wlatywała tamtędy i załewała kostki itp.Silnik wchodził na 1100obr/min i nie reagował na potenciometr gazu.Spróbuj jeszcze przed włączeniem zapłonu i odpaleniem silnika wcisnąć gaz i tak go trzymając spróbować odpalić(tylko rozgrzej motor zeby na zimnym silniku obroty nie weszły od razu na 5500obr)U mnie tak przynajmniej było:)Dojachałem takim sposobem 200km do domu :D
    Stało mi sie tak ze dwa razy w deszczowe dni więć to mnie naprowadziło na ta skrzynke.Wyjąłem ja, wyczyściłem, złożyłem na K+D i problem ustał.

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty