Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

[Sprzedam] Nokia 6600 - prawie wszystkie części

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Kosz Archiwum -> [Sprzedam] Nokia 6600 - prawie wszystkie części
Autor
Wiadomość
szymekb1
Poziom 12
Poziom 12

Miasto: Rzeszów

Post#1 Post autora tematu 03 Lut 2009 14:02   

[Sprzedam] Nokia 6600 - prawie wszystkie części

Mam do sprzedania prawie wszystkie części do Nokii 6600 (tej starej): wibra, antena, korpus, ramka lcd, płyta główna - uszkodzona, nie wiem co jest (nada się na części), obudowa nieoryg. - przedni panel bez 2 zatrzasków, płytka klawiatury + górny korpus - lekko uszkodzony joystick, klawisze raczej OK, głośnik - lekko charczy, ale wszystko słychać, złącza oraz mikrofon. Czyli nie ma LCD, gumowej nakładki na przycisk on/off i płyta gł. uszkodzona. Cena za całość - 10 zł, mogę sprzedać na sztuki. Kontakt e-mail szymekb1(malpa)wp.pl Zdjęcia mam na portalu Rzeszowiak.pl - dam link na maila.
Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 03 Lut 2009 14:02   

Powrót do góry

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Kosz Archiwum -> [Sprzedam] Nokia 6600 - prawie wszystkie części
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Reklama || Kontakt

Page generation time: 0.066 seconds

elektroda.pl temat RSS