Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 06 Lut 2009 14:54
    pio27
    Poziom 13  

tak jak w temacie. Proszę o pomoc kogoś kto już miał kiedyś doczynienia z takim zestawem bo kompletnie nie wiem jak to zrobić

• #2 06 Lut 2009 18:53
    wicher44
    Poziom 15  

A w ogóle to jest możliwe? To program do podbijania kart.

• #3 06 Lut 2009 20:09
    MrokDuszy
    Poziom 16  

wicher44 napisał:
    Nie podbijania , ale przesylania uprawnien logami , dla tych co nie maja orginalnego czytnika co przepuszcza uprawnienia , np philips z blokerem lub ferguson FTA z czytnikiem

pio27 napisał:
    tak jak w temacie. Proszę o pomoc kogoś kto już miał kiedyś doczynienia z takim zestawem bo kompletnie nie wiem jak to zrobić
    Zadnej filozofi nie ma sciagasz logi , wlaczasz program , otwierasz plik ( z logami jaki sciaglesz) dajesz send i tyle .

• #4 06 Lut 2009 20:16
    wicher44
    Poziom 15  

MrokDuszy napisał:
    wicher44 napisał:
    Nie podbijania , ale przesylania uprawnien logami , dla tych co nie maja orginalnego czytnika co przepuszcza uprawnienia , np philips z blokerem lub ferguson FTA z czytnikiem

Podbijanie = przesyłanie logów

Ale nie wiedziałem że można nim aktywować kartę TNK

• #5 06 Lut 2009 21:02
    pio27
    Poziom 13  

no właśnie tak robiłem po wyjściu z programu on zapisuje logi w pliku txt tyle, że nie wiem co dalej z tym zrobić.

• #6 06 Lut 2009 21:48
    MrokDuszy
    Poziom 16  

pio27 napisał:
    no właśnie tak robiłem po wyjściu z programu on zapisuje logi w pliku txt tyle, że nie wiem co dalej z tym zrobić.

Open Port, 3 zakładka zaptaszkoj UA (SA) otworz plik bin i start... jak znajdzie odpowiedni log wysyła do karty i odczytuje ponownie kartę

On sobie przerobił logi na .txt a wśród nich może lecz nie musi być Loga dla Twojej grupy , czyli np dzis aktywowalem kart i szukam logow z dnia dzisiejszego ( czyli jak aktywowalem wieczorem to szukam z tych godzin ) nie pamietam czy logi z nastepnego dnia aktywoja karte

program sluzy do Aktywacji i przesylania uprawnien , jak wyzej napisalem , i jest to legalne

PS: urzyj malinowy 1.7D

• #7 06 Lut 2009 23:47
    pio27
    Poziom 13  

ja aktywowałem kartę 04.02 a logi znalazłem tylko z 03.02 i 05.02 szukałem i nie mogłem znaleźć z 04. Czyli to wystarczy?? zamykam program i już wszystko będzie działało??

• #8 24 Kwi 2009 16:17
    marci_n
    Poziom 17  

Podbije watek bo szkoda smiecic

Cytat:

On sobie przerobił logi na .txt a wśród nich może lecz nie musi być Loga dla Twojej grupy

A co zrobic jak masz logi w postaci txt a nie masz pliku bin? Lub gdy masz logi na stonie www to jak je wgrac?

• #10 24 Kwi 2009 19:47
    marci_n
    Poziom 17  

No wlasnie mam ten sam plik z dvhk ale tam nie ma nic na temat aktualizacji jak nie mas zpliku bin

• #11 26 Kwi 2009 13:32
    meloch
    Poziom 29  

W tym pliku masz w miarę aktualny zestaw logów oraz opis jak je wysyłać do karty. Czy próbowałeś posłać te logi?

• #12 02 Maj 2009 10:47
    marci_n
    Poziom 17  

Probowalem ale dupa zbita. Zamowilem inny programator i zobaczymy czy to cos da

• #13 02 Maj 2009 10:56
    c2h5oh
    Moderator

Nie mam pojęcia po co robić takie kombinacje.
    Kartę uaktywnia się przez internet. Nie potrzeba żadnych kombinacji.
    Wypełniasz pola w formularzach, wysyłasz i gotowe.
    Potem wkładasz kartę do jakiegokolwiek tunera z systemem Conax i cieszysz się z programów TnK.
    Tylko nie pisz, że nie masz dostępu do internetu i nie możesz w ten sposób aktywować karty...:)

• #14 02 Maj 2009 12:10
    GKVIDEO
    VIP Zasłużony dla elektroda

Temat zamykam myślę , że Kolega wyżej już wszystko w tym temacie napisał i nie ma potrzeby dalej go ciągnąć, pozdrawiam GKVIDEO

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty