Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 07 Lut 2009 10:07
    lopez66
    Poziom 2  

Witam i prosze o pomoc.Jestem posiadaczem passata b5 1.6i 1999r.Mam proble.Musze wymienic sonde lambda(falujace obroty i gwaltowny ich spadek przy puszczeniu pedalu gazu),a nie mam pojecia gdzie ona sie znajduje..Jezeli mozna to prosze o jej foto w miejscu gdzie wchodza przewody.Podaje maila lopez063(malpa)wp.pl.Dziekuje za ew.pomoc i serdecznie pozdrawiam.

• #2 07 Lut 2009 11:11
    Usunięty
  • #3 07 Lut 2009 16:42
    lopez66
    Poziom 2  

Sam nie mam zamiaru naprawiac,nie mam zbyt duzej wiedzy na ten temat jak zauwazyles.Podjechalem do diagnostyka ktory podlaczyl auto pod kompa.Stad wiem,ze to napewno sonda lambda.Zapytalem poniewaz musze kupic ta nieszczesna sonde i chcialbym wiedziec jak to cudo wyglada...:D Nie mieszkam w polsce wiec z naprawa mam maly problem...:cry: Jak slyszalem sa rozne koncowki,stad moje pytanie.Twoja odpowiedz bardzo mi pomogla,oczywiscie nie obrazam sie...Dziekuje za pomoc i pozdrawiam serdecznie:D

• #4 07 Lut 2009 20:11
    zk2003
    Poziom 14  

Możesz kupić orginał z wtyczka-lub uniwersalną,lecz wtedy przewody trzeba przelutować.

• #5 07 Lut 2009 20:31
    enauto
    Poziom 29  

lopez66 napisał:
    Sam nie mam zamiaru naprawiac,nie mam zbyt duzej wiedzy na ten temat jak zauwazyles.Podjechalem do diagnostyka ktory podlaczyl auto pod kompa.Stad wiem,ze to napewno sonda lambda.Zapytalem poniewaz musze kupic ta nieszczesna sonde i chcialbym wiedziec jak to cudo wyglada...:D Nie mieszkam w polsce wiec z naprawa mam maly problem...:cry: Jak slyszalem sa rozne koncowki,stad moje pytanie.Twoja odpowiedz bardzo mi pomogla,oczywiscie nie obrazam sie...Dziekuje za pomoc i pozdrawiam serdecznie:D

Lepiej by było gdyby kupił sondę diagnosta bo co będzie jak się okaże że to tylko zaśniedziała wtyczka lub urwany przewód ?
    Błąd sondy lambda nie oznacza, że to ona jest napewno do wymiany.

• #6 08 Lut 2009 09:14
    lopez66
    Poziom 2  

Calkiem mozliwe,musislbym podjechac gdzies na kanal i sprawdzic.Dzieki.Dobrzy ludzie sa jeszcze na tym swiecie...:D Pozdrawiam

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty