Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Wiertarka EDV1000 - przy lewych obrotach iskrzenie

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> ElektroTechnika -> Elektro Maszyny i Urządzenia -> Wiertarka EDV1000 - przy lewych obrotach iskrzenie
Autor
Wiadomość
kwak22
Poziom 3
Poziom 3

Miasto: cieszyn

Post#1 Post autora tematu 07 Lut 2009 16:22   

wiertarka EDV1000 SIGNAL

Witam wszystkich ,mam problem zakupiłem wiertarkę j/w po podłączeniu okazało się że niema regulacji obrotów a poza tym po przełączeniu na lewe obroty wali ogniem myślałem że jak przeczyszczę drobnym papierem komutator to będzie dobrze ,sprawdziłem także szczotki niestety nic nie pomogło mało tego po jakimś czasie jak ją włączyłem to zakurzyło się z niej idzie ale boję się że padł wirnik proszę o pomoc w określeniu przyczyn oraz jakie to mogą być koszty naprawy .Pozdrawiam
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 07 Lut 2009 16:22   

Powrót do góry

Czesiek
Poziom 21
Poziom 21

Miasto: CW

Post#2 07 Lut 2009 16:55   

Re: wiertarka EDV1000 SIGNAL

Tanie wiertarki nie posiadają mechanizmu przesunięcia szczotek i przy "lewych" obrotach szczotki nie są w strefie. Powoduje to iskrzenie i dłuższa praca zwłaszcza z obciążeniem powoduje przegrzanie wirnika.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 07 Lut 2009 16:55   

Powrót do góry

kwak22
Poziom 3
Poziom 3

Miasto: cieszyn

Post#3 Post autora tematu 07 Lut 2009 20:51   

Czyli rozumując doprowadziłem do spalenia,ale miałem różne wiertarki i nie było z nimi żadnego problemu i to wcale nie drogie myślałem że taki sprzęt jak metabo to porządna firma i kichy na rynek nie puszcza
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 07 Lut 2009 20:51   

Powrót do góry

Topolski Mirosław
Poziom 22
Poziom 22

Miasto: Świętokrzyskie

Post#4 07 Lut 2009 23:55   

kwak22 napisał:
Czyli rozumując doprowadziłem do spalenia,ale miałem różne wiertarki i nie było z nimi żadnego problemu i to wcale nie drogie myślałem że taki sprzęt jak metabo to porządna firma i kichy na rynek nie puszcza

Kupiłeś nową ( jeśli tak masz gwarancję) czy używaną?I przede wszystkim to gdzie kupiłeś.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> ElektroTechnika -> Elektro Maszyny i Urządzenia -> Wiertarka EDV1000 - przy lewych obrotach iskrzenie
Strona 1 z 1