Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 07 Lut 2009 18:21
    geniusz
    Poziom 9  

Otrzymałem płytę DVD+R z filmem oraz zdjęciami. Po włożeniu do napędu komputer "nie widzi" tej płyty. We "właściwościach" pokazuje stan zajętego i wolnego miejsca na płytce 0. Po uruchomieniu Windows Media sygnalizuje brak dysku w stacji. Odtwarzacz stacjonarny podłączony do telewizora czyta płytę.
    Jaka może być przyczyna takiego braku odtwarzania płyty.

• #2 07 Lut 2009 18:30
    Usunięty
  • #3 08 Lut 2009 10:54
    marek003
    Poziom 39  

Może komputer stracił wzrok :) i trzeba mu okulary kupić w postaci dobrego czytnika DVD. :)

A poważniej
    A inne płyty DVD "komputer" ci widzi. A co z płytami CD?
    Może masz tylko czytnik CD? Albo, jak sugerował kolega wyżej, (choć rzadko to się zdarzało i w bardzo starych DVD) czytnik potrafi obsługiwać tylko jeden standard np. DVD-R

• #4 08 Lut 2009 17:53
    geniusz
    Poziom 9  

Dziękuję za podpowiedzi, rzeczywiście muszę sprawdzić czy ten napęd czyta DVD-R ponieważ napęd nie jest najmłodszej generacji.

• #5 30 Sty 2010 23:20
    przepiur
    Poziom 1  

mam identyczny problem tylko, że do dzisiaj wszystko chodziło elegancko, rano chciałem sobie filmik oglądnąć ale zamiast dvd wykryło mi cd i pokazuje 0 zajetego miejsca oraz 0 wolnego. Sprawdzałem z różnymi płytami cd oraz dvd ta sama reakcja

• #6 01 Lut 2010 18:55
    master88
    Poziom 13  

w menadżerze urządzeń usuń stacje CD/DVD i restart. Windows sobie sam zainstaluje ponownie i może się naprawi

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty