Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
 • #1 08 Feb 2009 21:33
  martinbbor
  Level 11  

  Witam.
  Na chwilę obecną CCC w wersji 9.1 jest najnowszą paczką sterowników do kart ATI więc postanowiłem ją zainstalować.

  Posiadam kartę Sapphire Radeon HD3870, system Windows Xp Home Edition SP3. Gdy pakiet zaczął się instalować nastąpił błąd z jedną z usług ATI - svhost czy coś takiego i instalacja została zamknięta... Postanowiłem więc wywalić wszystko ręcznie. Przy instalacji znów błąd - tym razem z plikiem setup.exe (ale gdzie on jest to nie wiadomo, brak informacji). Wtedy odinstalowałem całą kartę z urządzeń i wyczyściłem rejestr. Ponownie przystąpiłem do instalacji pakietu 9.1 - tym razem sukces. Robię restart kompa. Logo ładowania systemu przeszło, jest ok. Czekam na ekran wyboru użytkownika i ... nic. Monitor sygnalizuje brak sygnału. 2x próbowałem (przywracałem system) ale ciągle to samo...

  Proszę o jakieś sugestie. Pozdrawiam

  Cinek

 • #2 08 Feb 2009 22:03
  mat_ed
  Level 43  

  W trybie awaryjnym problem również występuje ? Napisz dokładnie jaki monitor posiadasz (model). Nie zaszkodzi jak przeczyścisz także slot karty graficznej na płycie głównej.

 • #3 08 Feb 2009 22:11
  martinbbor
  Level 11  

  nie nie, w awaryjnym jest OK. To właśnie przez awaryjny uruchomiłem kompa i zrobiłem przywracanie systemu. Mój monitor to Actina L730C-P (LCD)

 • #4 08 Feb 2009 22:20
  szczerbol123
  Level 8  

  moim zdaniem lepiej zainstaluj starsza wersje. ja tez zawsze miałem z catalystem problemy i zainstalowałęm omega drivers:) smiga idealnie

 • #5 10 Feb 2009 12:49
  martinbbor
  Level 11  

  Problem rozwiązany. Do karty graficznej mam jeszcze dopięty telewizor pod hdmi i widocznie karta uznała go za domyślny - stąd brak obrazu. Pierwszy raz miałem coś takiego. Wcześniej jak instalowałem te pakiety to na podpiętym drugim ekranie jak i monitorze było zawsze wszystko ok po instalacji... Dziękuję za zainteresowanie tematem.

  Pozdrawiam
  Cinek

  Myślę, że wątek można zamknąć.

  Search 4 million + Products
Browse Products