Forum elektroda.pl

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

ATI Catalyst Control Center 9.1 - brak obrazu po instalacji

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Komputery Software -> ATI Catalyst Control Center 9.1 - brak obrazu po instalacji
Autor
Wiadomość
martinbbor
Poziom 11
Poziom 11

Miasto: Biały Bór

Post#1 Post autora tematu 08 Lut 2009 22:33   

ATI Catalyst Control Center 9.1 - brak obrazu po instalacji

Witam.
Na chwilę obecną CCC w wersji 9.1 jest najnowszą paczką sterowników do kart ATI więc postanowiłem ją zainstalować.

Posiadam kartę Sapphire Radeon HD3870, system Windows Xp Home Edition SP3. Gdy pakiet zaczął się instalować nastąpił błąd z jedną z usług ATI - svhost czy coś takiego i instalacja została zamknięta... Postanowiłem więc wywalić wszystko ręcznie. Przy instalacji znów błąd - tym razem z plikiem setup.exe (ale gdzie on jest to nie wiadomo, brak informacji). Wtedy odinstalowałem całą kartę z urządzeń i wyczyściłem rejestr. Ponownie przystąpiłem do instalacji pakietu 9.1 - tym razem sukces. Robię restart kompa. Logo ładowania systemu przeszło, jest ok. Czekam na ekran wyboru użytkownika i ... nic. Monitor sygnalizuje brak sygnału. 2x próbowałem (przywracałem system) ale ciągle to samo...

Proszę o jakieś sugestie. Pozdrawiam

Cinek
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 08 Lut 2009 22:33   

Powrót do góry

mat_ed
Poziom 26
Poziom 26

Miasto: Leszno

Post#2 08 Lut 2009 23:03   

Re: ATI Catalyst Control Center 9.1 - brak obrazu po instala

W trybie awaryjnym problem również występuje ? Napisz dokładnie jaki monitor posiadasz (model). Nie zaszkodzi jak przeczyścisz także slot karty graficznej na płycie głównej.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 08 Lut 2009 23:03   

Powrót do góry

martinbbor
Poziom 11
Poziom 11

Post#3 Post autora tematu 08 Lut 2009 23:11   

nie nie, w awaryjnym jest OK. To właśnie przez awaryjny uruchomiłem kompa i zrobiłem przywracanie systemu. Mój monitor to Actina L730C-P (LCD)
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 08 Lut 2009 23:11   

Powrót do góry

szczerbol123
Poziom 5
Poziom 5

Post#4 08 Lut 2009 23:20   

moim zdaniem lepiej zainstaluj starsza wersje. ja tez zawsze miałem z catalystem problemy i zainstalowałęm omega drivers:) smiga idealnie
Powrót do góry

martinbbor
Poziom 11
Poziom 11

Post#5 Post autora tematu 10 Lut 2009 13:49   

Problem rozwiązany. Do karty graficznej mam jeszcze dopięty telewizor pod hdmi i widocznie karta uznała go za domyślny - stąd brak obrazu. Pierwszy raz miałem coś takiego. Wcześniej jak instalowałem te pakiety to na podpiętym drugim ekranie jak i monitorze było zawsze wszystko ok po instalacji... Dziękuję za zainteresowanie tematem.

Pozdrawiam
Cinek

Myślę, że wątek można zamknąć.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Komputery Software -> ATI Catalyst Control Center 9.1 - brak obrazu po instalacji
Strona 1 z 1