Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

licznik passat b5 lub audi a4

Strona Główna -> Forum elektroda.pl-> Samochody Serwis -> Samochody Elektryka i elektronika ->licznik passat b5 lub audi a4 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu 
AutorSchowaj lewą kolumnę Wiadomość
sladi
Poziom 15
Poziom 15
Miasto: świetokrzyskie
Ocena postów: 15
sladi
Poziom 15
Post#1 08 Lut 2009 22:44  Autor tematu   

licznik passat b5 lub audi a4

witam. moze mi ktos podpowie czy jest mozliwoasc zmiany kawałka wsadu do licznika chodzi mi o zmiane predkosci mil na kilometry zeby nie oszukiweło po zmianie tarczki. który to wiersz i czy nie ma do niego jakis odwołan?licznik VDO ewentualnie zmiana całego licznika na polski tylko jak dopasowac nowy licznik do sterownika silnika . kod immo oczywiscie mam tak ze to chyba w pełni legalne. z góry dzieki

Oceń post: + 0 -
Powrót do góry
Google

Google Adsense
Google

Powrót do góry
adam7009
Poziom 23
Poziom 23
Ocena postów: 28
adam7009
Poziom 23
Post#2 08 Lut 2009 22:48    

Re: licznik passat b5 lub audi a4

zmieniasz kodowanie i po sprawie

Powrót do góry
Google

Google Adsense
Google

Powrót do góry
sladi
Poziom 15
Poziom 15
Miasto: świetokrzyskie
Ocena postów: 15
sladi
Poziom 15
Post#3 09 Lut 2009 22:55  Autor tematu   

z tym kodowaniem to chyba mi zle podpowiadasz bo jesli sie je zmieni to sie zmienia tylko mile na kilometry w wyswietlaczu a szybkosciomierz nie ma nic do tego....to juz prubowałem. trzeba cos w wsadzie pozmieniac lub cały licznik

Powrót do góry
Google

Google Adsense
Google

Powrót do góry
wezel
Poziom 8
Poziom 8
Ocena postów: 4
wezel
Poziom 8
Post#4 06 Paź 2009 21:31    

Witam podepne sie z moim problemem

Chcialem podlaczyc nawigacje beckera w audi a4 1.8 rok 97. Wpialem sie z sygnalem predkosci pod zolta kostke zegarow pin 6 (Vehicle speed signal 1) wyprowadzilem ja do kostki ISO pin 1 (sygnal GAL). Uruchamiam silnik i przestal dzialac obrotomierz i pokazuje kontrolke oleju reszta blatu dziala. Wypialem ten przewod tak jak bylo i dalej to samo nie dziala obrotomierz i zapala sie kontrolka. Co sie dzieje?? zegary sa sprawne bo podlaczalem stary licznik i ta sama historia. Na Vagu nie ma bledow ale przy pomiarach tez nie pokazuje predkosci obrotowej.

Powrót do góry
Google

Google Adsense
Google

Powrót do góry
mars212
Poziom 17
Poziom 17
Miasto: Odolanów
Ocena postów: 1
mars212
Poziom 17
Post#5 07 Paź 2009 00:49    

sladi napisał:
z tym kodowaniem to chyba mi zle podpowiadasz bo jesli sie je zmieni to sie zmienia tylko mile na kilometry w wyswietlaczu a szybkosciomierz nie ma nic do tego....to juz prubowałem. trzeba cos w wsadzie pozmieniac lub cały licznik

Chłopie, TYLKO KODOWANIE I TO WSZYSTKO. Wskazanie zmienia ci się z mil na KM , a wskaznik prędkości działa tak samo, co chcesz mu zmieniać???? Przecież jak nie zmieniasz tarcz wskaznika , lub masz tak samo skalowane to nic nie ruszaj! Chyba, że zastosowałeś inne tarcze to już radzę cały wsadzik zmienić... część wsadu możesz kombinować biorąc pod uwagę przebieg....

Oceń post: + -1 -
Powrót do góry
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu     Strona Główna -> Forum elektroda.pl-> Samochody Serwis -> Samochody Elektryka i elektronika -> licznik passat b5 lub audi a4
Strona 1 z 1