X

Samsung Omnia - połączenie WiFi z Livebox TP

13 Feb 2009 23:31 REReign
  • #1 13 Feb 2009 23:31
    Reign
    Level 7  
    Helpful post? (0)
    Witam.. zakupiłem Samsunga Omnie i wszystko śmiga jak ta lala, ale nie mogę się połączyć z moim liveboxem TP przez WiFi... nie wiem.. moze to dlatego ze juz 2 komputery ma w pamięci łączenia (ale nie były oba podłączone w momencie jak próbowałem sie łączyć) to teraz tak:
    włączam WiFi> wchodzę w ustawienia> wykrywa mi neostradę (ssid juz sam wpisuje) - wyświetla się jako dostępne z kłódka > klikam edytuj >wybieram:
    Nazwa sieci: SSID(to co podaje neo na pudełku liveboxa)
    Połączenie z: Internet
    To jest sieć ukryta: nie
    To jest połączenie urządzenie- urządzenie: nie
    > klikam dalej i wybieram:
    Uwierzytelnianie: Otwórz
    Szyfr. danych: WEP
    Klucz jest dostarczany automatycznie: nie (jak włącze to tez nie działa)
    Klucz sieciowy: (tu wpisuje 26-cyfrowy klucz WEP z pudełka livebox)
    Indeks klucza: 1 (tu moge wybrać od 1 do 4 ale co kolwiek wybiore to i tak dupa)
    > Klikam dalej>
    Urzyj kontroli dost. do sieci wg. IEEE 802.1x: nie
    > klikam zakończ> klikam REG na liveboxie w celu akceptacji połączenia WiFi >>
    Telefon pokazuje łączenie z siecią i potem znów pisze sieć dostępna... nie łączy się..

ktoś juz podłączał omnie pod Liveboxa?
    hełp mi plis ;D
  • #2 14 Feb 2009 09:02
    mole3650
    Level 17  
    Helpful post? (0)
    Wejdź na stronę Konfiguracji Neostrady-Sieć bezprzewodowa-Edytuj listę filtrów MAC-dodaj adres MAC Omni i zapisz.Następnie skonfiguruj połaczenie w Omni,powinno bez problemu się łaczyć.
  • #3 06 Jan 2010 13:13
    wisnia0709
    Level 1  
    Helpful post? (0)
    wszytko działa elegancko masz browarka meczyłem sie z tym troche a dziki twojej odpowiedzi wszytko chodzi az miło :D
  • #4 22 Jan 2010 22:57
    jazzman91
    Level 1  
    Helpful post? (0)
    Może to banalnie zabrzmi ale nie wiem gdzie jest ta strona konfiguracji Neostrady...
  • #5 23 Jan 2010 01:10
    matezzz
    Spec od GSM
    Helpful post? (0)
    to przeczytaj instrukcję.
  Search 4 million + Products
Browse Products