X

Piec gazowy Viessmann Vitopend 100

14 Feb 2009 16:27 MSMSAdam
  • #1 14 Feb 2009 16:27
    MSAdam
    Level 2  
    Helpful post? (0)
    Witam ,
    w nowym mieszkaniu korzystam z gazowego pieca dwufunkcyjnego Viessmann Vitopend 100 .
    Wszystko byłoby Ok , gdyby nie fakt , że piec wisi na ścianie w łazience i widać wszystkie rurki które są do niego podłączone.
    Prawdopodobnie jest oryginalna / producenta / dolna obudowa pieca która przykrywa te rury , ale nikt nie wie gdzie ją można kupić .
    Od serwisanta Vissemann'a dowiedziałem się ,że na rynku zachodnim takie piece sprzedaje sie razem z tą osłoną, ale na rynek polski nie jest spowadzana bo ..... jest za droga . Ot i suprise ...
    Proszę Koledzy dajcie namiary ,gdzie to można kupić , bo te odkryte rury "wyprowadzają mnie z nerw " ... Tylko nie każcie mi po nią jechac do Berlina .
    Pozdrawiam
    Adam

Dodano po 4 [godziny] 4 [minuty]:

Hmmmm , wszyyyyystko jasne :D

Oj ,Oj Panowie Serwisanci . zabiłem Wam ćwieka
    :wink: T

Pozdrowienia
  • #2 15 Feb 2009 00:43
    druciksilesia
    Level 9  
    Helpful post? (0)
    Serwisanci kupują u importera kotłów. Więc najlepiej zadzwoń na infolinię Wiessmanna i tam się wyżyj (na ich koszt)!
  • #3 15 Feb 2009 18:33
    aadamuss
    Specjalista - systemy grzewcze
    Helpful post? (0)
    A może jeszce tak dokładny model kotła, bo na razie to brzmi tak jak ogłoszenie : kupię bagażnik na dach do toyoty corolli. Obudowa jest dostępna ale nie za bardzo rozwiązuje problem bo ma tylko ok 6 cm wysokości a zazwyczaj radosna twórczość pod kotłem zajmuje więcej miejsca. pozdrawiam adam
  • #4 15 Feb 2009 19:02
    tatt
    Level 9  
    Helpful post? (0)
    http://www.instalator2008.pl/domcfg.nsf/Cennik-2008-r05.pdf

strona 10

sa dwa typy dla kotla 24 i 30 kW. cena katalogowa ok 120 zl.
Mouser  Search 4 million + Products
Browse Products