Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

Piec gazowy Viessmann Vitopend 100

MSAdam 14 Lut 2009 16:27
  • #1 14 Lut 2009 16:27
    MSAdam
    Poziom 2  

Witam ,
    w nowym mieszkaniu korzystam z gazowego pieca dwufunkcyjnego Viessmann Vitopend 100 .
    Wszystko byłoby Ok , gdyby nie fakt , że piec wisi na ścianie w łazience i widać wszystkie rurki które są do niego podłączone.
    Prawdopodobnie jest oryginalna / producenta / dolna obudowa pieca która przykrywa te rury , ale nikt nie wie gdzie ją można kupić .
    Od serwisanta Vissemann'a dowiedziałem się ,że na rynku zachodnim takie piece sprzedaje sie razem z tą osłoną, ale na rynek polski nie jest spowadzana bo ..... jest za droga . Ot i suprise ...
    Proszę Koledzy dajcie namiary ,gdzie to można kupić , bo te odkryte rury "wyprowadzają mnie z nerw " ... Tylko nie każcie mi po nią jechac do Berlina .
    Pozdrawiam
    Adam

Dodano po 4 [godziny] 4 [minuty]:

Hmmmm , wszyyyyystko jasne :D

Oj ,Oj Panowie Serwisanci . zabiłem Wam ćwieka
    :wink: T

Pozdrowienia

• #2 15 Lut 2009 00:43
    druciksilesia
    Poziom 9  

Serwisanci kupują u importera kotłów. Więc najlepiej zadzwoń na infolinię Wiessmanna i tam się wyżyj (na ich koszt)!

• #3 15 Lut 2009 18:33
    aadamuss
    Specjalista - systemy grzewcze

A może jeszce tak dokładny model kotła, bo na razie to brzmi tak jak ogłoszenie : kupię bagażnik na dach do toyoty corolli. Obudowa jest dostępna ale nie za bardzo rozwiązuje problem bo ma tylko ok 6 cm wysokości a zazwyczaj radosna twórczość pod kotłem zajmuje więcej miejsca. pozdrawiam adam

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty