X

Zgubiłem telefon albo mi go ukradli jak go namierzyć

Damiankca 16 Feb 2009 19:24
  • #1 16 Feb 2009 19:24
    Damiankca
    Level 26  
    Helpful post? (0)
    Jak w temacie. Jak dzwonię na telefon to jest sygnał przypuszczam, że nie za długo bo każda bateria ma swój koniec. czy jest jakaś możliwość żeby go namierzyć.
    W BOA podano że od rana nie wykonano z niego żadnego połączenia więc nikt z niego nie dzwonił , chodzi o czas bo tel długo nie podziała
    Proszę o sugestie byle mądre
    z góry dziękuję i pozdrawiam Damiano
  • #2 16 Feb 2009 19:35
    habrozaurus
    Warunkowo odblokowany
    Helpful post? (-2)
    Nie ma szans i na tym proponowałbym zakończyć temat :)
  • #3 16 Feb 2009 19:37
    Piotre255
    Level 17  
    Helpful post? (0)
    http://wirtualnemedia.pl/document,,612586,Jak_namierzyc_telefon_GSM.html
    Samsung to czesto stosuje,,
    Można jeszcze jakoś u operatora, jeśli masz numer imei, coś tak słyszałem..
    Opcja trzecia, zgłoś się na policję, oni mają możliwość namierzenia telefonu, ale w przypadku zgubienia to nie wiem jak do tego podejdą..
    pozdrawiam
  • #4 16 Feb 2009 19:57
    Damiankca
    Level 26  
    Topic author Helpful post? (+4)
    No właśnie podejrzewam, że ktoś mi ją zwinął ze stołu w sklepie rano ale zorientowałem się dopiero koło 13:00. Szukałem już w necie jakiegoś sopsobu ale z tego co widzę będzie bardzo ciężko albo w ogóle się nie da. Bajery z filmów tupu namierzam jego telefon komórkowy to bzdura. Zastanawia się czy jest sens zgłaszać sprawę na policję. Wiadomo jak w polsce się do tego podchodzi.
  • #5 16 Feb 2009 20:00
    habrozaurus
    Warunkowo odblokowany
    Helpful post? (0)
    Idź zgłoś, weź świstek z policji o zgłoszeniu kradzieży, idź zablokuj do operatora i tyle.
    Swoją drogą, trochę dziwne, że jeszcze numer aktywny :P
  • #6 16 Feb 2009 20:05
    Damiankca
    Level 26  
    Topic author Helpful post? (0)
    Sam nie mam pojęcia dzwonić się da gdyby był wyłączony to by zgłaszał "Abonent czasowo niedostępny" a jeszcze da się dzownić
  • #7 16 Feb 2009 20:14
    eslodowy
    Level 31  
    Helpful post? (0)
    Moze "przeszukaj" okolice w ktorych przebywales z drugim telefonem i dzwon do siebie. Udaj sie do lokalu i miejsc gdzie byles i popytaj, czasami mozna trafic uczciwych ludzi.
  • #8 16 Feb 2009 20:27
    Piotre255
    Level 17  
    Helpful post? (0)
    Ale skoro telefon nadal aktywny możliwe że Ci zginął a nie został ukradziony.. Gdyby ktoś ukradł to albo by go wyłączył albo zmienił kartę sim.. Możliwe że go ktoś znalazł albo po prostu gdzieś sobie leży i nikt go nie widzi i nie słyszy..
  • #9 16 Feb 2009 20:41
    Sqerty
    Level 18  
    Helpful post? (0)
    Zgadzam się Piotre255 ! Ja te kilka razy miałem tak sytuacje i chciałem dzwonić na policje ale po dokładniejszym przeszukaniu domu i okolic telefon się znalazł
  • #10 16 Feb 2009 20:41
    Damiankca
    Level 26  
    Topic author Helpful post? (0)
    Właśnie już przeszukałem wszystko i wszędzie nie wychodziłem dziś przez cały dzień z firmy 54 m2 to nie duży obszar do poszukiwań. Sprawdziłem dosłownie wszystko, więc ciężko mi teraz powiedzieć czy rzeczywiście ktoś mi go ukradł czy leży sobie gdzieś spokojnie i czeka aż go znajdę. Dzwoniłem na swój numer ale bez skutecznie telefon się nie odzywa :-(. Na policję dzwoniłem mogą uruchomić procedurę Trackingu ale w sprawie wyższej konieczności : zgłoszenie bomby , pogróżek , bądź innej ważnej sprawy.
  • #11 16 Feb 2009 20:46
    Piotre255
    Level 17  
    Helpful post? (-1)
    Nie pozostaje nic innego tylko sie przespać i jutro poszukać jeszcze raz, popytać wszystkich w firmie czy nie widzieli takiego telefonu, możesz nawet kartkę wywiesić gdzieś we firmie o ile masz taką możliwość.. czasem sie przytrafi uczciwy znalazca
  • #12 16 Feb 2009 20:47
    dugi.1985
    Level 20  
    Helpful post? (0)
    Daj sobie spokój najlepiej zablokuj kartę i zrób duplikat. Jak się znajdzie to masz duplikat karty i ok. Jak się nie znajdzie to masz numer, a telefon rzecz nabyta. Chyba że bardzo ci zależy to dzwoń na policje że ktoś z niego ci groził bombom w twojej firmie ;-), ale koszty z policji chyba by przerosły bardzo drogi aparat.
  • #13 28 Feb 2009 14:09
    woj911
    Level 2  
    Helpful post? (+1)
    Raczej nie ma szans na odzyskanie
  • #14 09 Mar 2009 01:12
    webwoj
    Level 2  
    Helpful post? (0)
    Mam podobną sytuację - niby ukradli w dyskotece (nawet się nie zorientowałem) - telefon odpowiada można na niego dzwonić ale nikt nie odbiera. Wysłałem nawet smsa, że dam 2000 za oddanie. Ale bez echa włączyłem w orangu usługę lokalizacji ale działa po BTS i nie jest zbyt dokładna wiec cały dzień oglądam sobie jak mój telfonik wędruje po mieście. Zgłosiłem również na policję. Ale nie wiem jaki będzie efekt.

Dodano po 1 [minuty]:

Dodam jeszcze ze telefon ma GPS. Może z tego da się jakoś skorzystać? Z góry dzięki za info.
  • #15 09 Mar 2009 12:01
    Sqerty
    Level 18  
    Helpful post? (+1)
    A jaki to telefon??
  • #16 09 Mar 2009 14:08
    Chris_W
    Level 35  
    Helpful post? (-1)
    Taki za > 2000pln, jeśli autor nie kłamie. I ma GPS...
    A każdy złodziej (poza blondynką lub ludźmi z IQ<60) wyłącza telefon który kradnie lub znajdzie i nie chce oddawać.
  • #17 09 Mar 2009 17:25
    Piotre255
    Level 17  
    Helpful post? (-2)
    Może nie ukradli tylko zginął po prostu.. jakimś dziwnym trafem znalazł się gdzieś u kogoś kto go nie widzi i o nim nie wie i dlatego nie odbiera i jednocześnie nie wyłącza go.. ale to mało prawdopodobne ;)
  Search 4 million + Products
Browse Products