Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
 • #1 19 Lut 2009 23:21
  tzok
  Moderator Samochody

  Jeśli mamy Windows XP bez SP3 musimy pobrać i zainstalować aktualizację UAA (Universal Audio Architecture) opisaną w KB888111. Aktualizacja jest dostępna dla Windows 2000 SP4, XP SP1, XP SP2, 2003. Łatka dostępna jest tu: http://support.microsoft.com/kb/888111
  Dopiero w dalszej kolejności możemy instalować sterowniki karty dźwiękowej (i niekiedy również modemu). Może się jednak zdarzyć, że mimo posiadania SP3 lub zainstalowania łatki, a następnie przejścia przez instalator karty dźwiękowej sterownik nie zostanie zainstalowany, a w menedżerze urządzeń pozostanie "Nieznane urządzenie PCI". W takim przypadku należy wybrać opcję ręcznej aktualizacji sterownika tego urządzenia.

  Jeśli wcześniej zainstalowaliśmy sterownik karty dźwiękowej i/lub modemu i widnieje przy nim żółty wykrzyknik w menedżerze urządzeń, musimy go odinstalować, zainstalować łatkę UAA i ponownie zainstalować (samo zainstalowanie łatki po zainstalowaniu sterownika nic nie da).

  Jeśli z jakiś przyczyn mimo posiadania SP3 sterownik nie chce się zainstalować, należy zmienić jedną wartość w rejestrze:

  Code:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Windows\CSDVersion = 200

  po czym zrestartować system i zainstalować łatkę KB888111 w wersji dla SP2. Po zainstalowaniu łatki należy przywrócić pierwotną wartość w/w klucza (300).

  Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty