X
  • #1 22 Feb 2009 13:08
    domilas
    Level 2  
    Helpful post? (0)
    Witam
    Czy może mi ktoś podpowiedzieć gdzie mogę dostać uchwyty przy pomocy których mógłbym zamonować przedni blat na drzwiczki w zmywarce Siemens. Miałem inną zmywarkę która sie zepsuła i znajomy przywióżłmi uzywanego Siemensa ale zaczepy na blacie nie pasują do otworów. Pytałem w sklepach i serwisach i tylko wzruszają ramionami. Byłbym wdzięczny za jakąś radę .
  • #2 22 Feb 2009 17:24
    39006
    Removed  
    Helpful post? (+1)
    Pewnie trzeba będzie samemu dorobić takie uchwyty.
  • #3 22 Feb 2009 18:39
    domilas
    Level 2  
    Topic author Helpful post? (0)
    Żebym wiedział jakie mają być ( jak wyglądają ) to próbowałbym coś dopasować .
  • #4 24 Feb 2009 14:41
    39006
    Removed  
    Positive voted Helpful post? (+8)
    Zmywarka na drzwiach ma cztery otwory do mocowania przedniego blatu. Do dolnych zaczepiane są blaszane zaczepy w kształt haka. Gorne zaczepy to blaszka wygięta pod kątem 90 stopni. Jeden jej bok jest przykręcony do blatu a drugi wchodzi między dwa plastiki widoczne w otworze na drzwiach. Dolne zaczepy sa tylko zaczepione, po włożeniu górnych należy dokręcić śruby znajdujące sie w otworach z boku drzwi na wysokości zaczepów.

Montaż blatu przedniego w zmywarce do zabudowy Siemens
  • #5 26 Feb 2009 21:21
    domilas
    Level 2  
    Topic author Helpful post? (+2)
    Witam.
    Wielkie dzięki dla Rycho T.:D :D:DTak się domyślałem ale to był tylko "domysł". W tej chwili wiem w którym kierunku iść dalej i co muszę dorobić aby zamontować przedni front.
    Nie ma to jak ludzie życzliwi. Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki.
  Search 4 million + Products
Browse Products