Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Philips czy Samsung?

Piotr_lipa 23 Lut 2009 12:59 4567 5
  • #1 23 Lut 2009 12:59
    Piotr_lipa
    Poziom 1  

Witam

Zamierzam w najbliższym czasie kupić nowy telewizor. Moja uwage przykuły 2 telewizory a mianowicie:

Philips
    Link
    Samsung
    Link

Nie wiem na który się zdecydować, w Philips'e przekonuje mnie ambilight ale nie wiem jak to wychodzi w tzw. "praniu" czym sie kierowac w wyborze LCD. Chce tez kupic PlayStation 3 razem z TV. NIe wiem jak inne telewizory wypadaja w porownaniu do tego Philipsa. Prosze o pomoc który zakup był by najlepszy.

Pozdrawiam

• #2 24 Lut 2009 00:15
    airbites
    Poziom 22  

Moim zdaniem ,,trochę,, lepsze ma parametry Philips. Czyli ma więcej funkcji np. będzie działał na odbiór cyfrowy a Samsung nie, trochę mniej prądu, mocniejsze głośniki. Moim zdanie kup Philips-a ale twój wybór.

• #3 14 Mar 2009 19:15
    Soprzemo
    Poziom 17  

a inni jak uwazaja?
    Bo ja wlasnie wpadlem na ten model philipa i zastanawiam
    sie nad nim

• #4 14 Mar 2009 22:30
    kamiljan1
    Poziom 23  

Jak największy kontrast, a nazwę można sobie podarować. Kamil

• #5 15 Mar 2009 12:41
    billixp
    Poziom 10  

airbites napisał:
    ...np. będzie działał na odbiór cyfrowy a Samsung nie...

Może i będzie działał na odbiór cyfrowy tylko że u nas jest MPEG4 a ten philips ma tylko MPEG2 więc jest to zbędny gadget.

• #6 16 Mar 2009 15:23
    makaveli2099
    Poziom 10  

Co do tego kontrastu to nie wierz w jakiekolwiek cyferki na papierze.
    Najlepiej jakbyś miał możliwość zobaczenia obrazu na obu telewizorkach jednocześnie. To powinno być kryterium podstawowe gdyż miałem możliwość oglądania telewizora Philips z 24000 kontrastu dynamicznego i samsunga z 8500 kontrastem i philips wypadł bardzo blado.
    Z tego co się orientuje to niema norm wg których robione są pomiary i każda firma robi je po swojemu.
    Sprawa następująca to jakość wykonania telewizora philips pozostawia wiele do życzenia + szklana podstawa którą bardzo łatwo uszkodzić.
    Co do tunerów DVB wbudowanych w telewizory to raczej bym się nimi nie przejmował.

Pamiętaj, że telewizory samsung stojąc na sklepie mają włączony tryb sklepowy, czyli wykręcone parametry na maksa.

Szybka odpowiedź lub zadaj pytanie
Dziękuję Ci. Ta wiadomość oczekuje na moderatora.
 Szukaj w ofercie
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME