Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

Philips czy Samsung?

Piotr_lipa 23 Lut 2009 12:59
  • #1 23 Lut 2009 12:59
    Piotr_lipa
    Poziom 1  

Witam

Zamierzam w najbliższym czasie kupić nowy telewizor. Moja uwage przykuły 2 telewizory a mianowicie:

Philips

Link

Samsung

Link

Nie wiem na który się zdecydować, w Philips'e przekonuje mnie ambilight ale nie wiem jak to wychodzi w tzw. "praniu" czym sie kierowac w wyborze LCD. Chce tez kupic PlayStation 3 razem z TV. NIe wiem jak inne telewizory wypadaja w porownaniu do tego Philipsa. Prosze o pomoc który zakup był by najlepszy.

Pozdrawiam

• #2 24 Lut 2009 00:15
    airbites
    Poziom 22  

Moim zdaniem ,,trochę,, lepsze ma parametry Philips. Czyli ma więcej funkcji np. będzie działał na odbiór cyfrowy a Samsung nie, trochę mniej prądu, mocniejsze głośniki. Moim zdanie kup Philips-a ale twój wybór.

• #3 14 Mar 2009 19:15
    Soprzemo
    Poziom 17  

a inni jak uwazaja?
    Bo ja wlasnie wpadlem na ten model philipa i zastanawiam
    sie nad nim

• #4 14 Mar 2009 22:30
    kamiljan1
    Poziom 23  

Jak największy kontrast, a nazwę można sobie podarować. Kamil

• #5 15 Mar 2009 12:41
    billixp
    Poziom 10  

airbites napisał:
    ...np. będzie działał na odbiór cyfrowy a Samsung nie...

Może i będzie działał na odbiór cyfrowy tylko że u nas jest MPEG4 a ten philips ma tylko MPEG2 więc jest to zbędny gadget.

• #6 16 Mar 2009 15:23
    makaveli2099
    Poziom 10  

Co do tego kontrastu to nie wierz w jakiekolwiek cyferki na papierze.
    Najlepiej jakbyś miał możliwość zobaczenia obrazu na obu telewizorkach jednocześnie. To powinno być kryterium podstawowe gdyż miałem możliwość oglądania telewizora Philips z 24000 kontrastu dynamicznego i samsunga z 8500 kontrastem i philips wypadł bardzo blado.
    Z tego co się orientuje to niema norm wg których robione są pomiary i każda firma robi je po swojemu.
    Sprawa następująca to jakość wykonania telewizora philips pozostawia wiele do życzenia + szklana podstawa którą bardzo łatwo uszkodzić.
    Co do tunerów DVB wbudowanych w telewizory to raczej bym się nimi nie przejmował.

Pamiętaj, że telewizory samsung stojąc na sklepie mają włączony tryb sklepowy, czyli wykręcone parametry na maksa.

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty