Forum elektroda.pl

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Brak dźwięku w laptopie

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Kosz Archiwum -> Brak dźwięku w laptopie
Autor
Wiadomość
Jagoda136
Poziom 2
Poziom 2

Miasto: Piłaa.

Post#1 Post autora tematu 25 Lut 2009 22:10   

Brak dźwięku w laptopie

Słuchajcie. Od jakiegoś czasu nie mam głosu w laptopie. W ogóle nie mam w pasku narzędzi tego głośnika do podgłaśniania. Nie wiem co mam robić . Jak to naprawić czy mam iść z tym do naprawy. A jak co ile będzie kosztowało . Bo moi Rodzice mnie chyba zabiją jak sie dowiedzą. Czy to możliwe że usunęłam zły program ?

Moderowano przez mat_ed:
Post tym razem poprawiłem. Następny tak niechlujnie napisany post przez koleżankę przyczyni się do zamknięcia tematu.

Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 25 Lut 2009 22:10   

Powrót do góry

nik23
Poziom 4
Poziom 4

Miasto: gorlice

Post#2 25 Lut 2009 22:16   

Re: Głośność w Laptopie mi się Zepsuuła. ; ((

Jaki laptop? jak toshiba to wciśnij i przytrzymaj przycisk FN o ile masz taki. Jest obok lewego ctrl i tam pojawi sie okienko ja na esc mam przypisany głośnik
Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 25 Lut 2009 22:16   

Powrót do góry

slvestr
Poziom 22
Poziom 22

Post#3 25 Lut 2009 22:25   

Ikona głośności obok zegara Panel sterowania->Dźwięki i urządzenia audio->pokaż ikonę głośności na pasku zadań
Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 25 Lut 2009 22:25   

Powrót do góry

Makro1993
Poziom 21
Poziom 21

Miasto: Ryd

Post#4 25 Lut 2009 22:34   

(Dla Visty) Start ---> Panel sterownia ---> System ---> Menadżer urządzeń (Prawy górny róg) ---> Rozwiń listę Kontrolery dźwięku, wideo i gier i powiedz co tam masz napisane.

(Dla XP) Start ---> Panel sterownia (Widok klasyczny) ---> System ---> Zakładka sprzęt ---> Menadżer urządzeń ---> Rozwiń listę Kontrolery dźwięku, wideo i gier i powiedz co tam masz napisane.
Powrót do góry

Jagoda136
Poziom 2
Poziom 2

Miasto: Piłaa.

Post#5 Post autora tematu 27 Lut 2009 00:43   

Re: Brak dźwięku w laptopie

Tam mi Pisze "Brak Urządzeń Audio". Możliwe że coś odinstaloowałam Czy coo . Alee nie mam Peewności .

Dodano po 37 [minuty]:

A Jeśli To Pomoże to mam Laptoopa . "Acer Aspire 5000"

Dodano po 22 [minuty]:

Kombinowałam i Koombinowałam.

Włączyłam
Panele Sterowania. -> Drukarki i inny sprzęt -> Dodaj Sprzęt.. Puźniej Wyświetliło mi się "Kreator dodawania Sprzętu- Zapraszamy". Potem Kliknełam Dalej.. Kreator wtedy zaczoł Szukać Sprzętu.. Potem Wyświetliło mi się Takie Pytanie. "Czy Urządzenie zostało już Podłączone do Kąputera". Nacisnełam Że Tak. . Niewiedziałąm Co maam Roobić Więc naciskałam co po padnie . A na Pierwszym rzucie było "Kontroler mediów audio" więc Zaznaczyłam i nacisnełam Daalej. Potem Szukało i Szukało i Wyświetliło mi się to. : Kończenie prac Kreatora dodawania sprzętu "Sterowniki tego urządzenia nie są zainstalowane. (Kod 28)" Aby uruchomić Moduł rozwiązywania problemu naciśni zakończ. no więc Kliknełam . I Zaczełam Instalować. i wyświetliło mi się" Sprzęt NIE ZOSTAŁ zainstalowany, ponieważ kreator nie może odnaleść wymaganego oprogramowania.... ... ... Naciśni przycisk wstecz jeżeli masz nośnik instalacyjn, taki jak dysk CD-ROM, lub znasz lokalizacje oprogramowania. .. Niewiem Co mam Daalej Roobić HELP. !!

Dodano po 4 [minuty]:

Tam Gdzie ta Minka to kod dwadzieścia osiem . ;D
Powrót do góry

mat_ed
Poziom 26
Poziom 26

Miasto: Leszno

Post#6 27 Lut 2009 00:47   

Re: Brak dźwięku w laptopie

Jestem człowiekiem,który dotrzymuje danego słowa. Tak będzie i tym razem. Wyraźnie prosiłem o coś koleżankę w pierwszym poście, koleżanka nie zastosowała się do mojej prośby i w dalszym ciągu pisze w sposób niechlujny. Tym samym dbając o dobry poziom Forum temat zamykam i umieszczam tam gdzie jego miejsce czyt. kosz.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Kosz Archiwum -> Brak dźwięku w laptopie
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Reklama || Kontakt

Page generation time: 0.051 seconds

elektroda.pl temat RSS