X
  • #1 26 Feb 2009 19:40
    aras_aras
    Level 11  
    Helpful post? (0)
    Witam
    Czy może mi ktoś pomóc? Problem jak w temacie. Do tej pory odwiedzałem stronę producenta:

http://panasonic.co.jp/pas/en/software/pnd/pl/index.html

ale po paru miesiącach nie wchodzenia na nią ostatnio sie zdziwiłem, bo jest tylko w języku japońskim. Kiedyś była po angielsku i wszystko ładnie sie ściągało.

Dzięki za wszelką pomoc.
  • Helpful post
    #2 26 Feb 2009 20:57
    KsiegowyMafii
    Level 11  
    Helpful post? (0)
    Tu jest normalnie

Pozdrawiam
  • #3 26 Feb 2009 22:46
    aras_aras
    Level 11  
    Topic author Helpful post? (0)
    Dzięki za link do stronki.

Niestety coś nie idzie mi z ta aktualizacją (a nie robię tego pierwszy raz).
    Przy aktualizowaniu ROM Image wyskakuje mi błąd, a konkretnie w kroku nr 7 opisanym w instrukcji. Objawia sie to tylko dźwiękiem ostrzegawczym z kompa i nic więcej. Wszystkie kolejne kroki idą dalej. Ale potem przy wgrywaniu skopiowanych plików z ustawieniami Usera okazuje się, że cały folder "Settings" nie istnieje (!) No i oczywiście GPS nie odpala w ogóle.

Hmm, chciałem sobie uaktualnić sprzęta, a teraz wygląda na to, że nie mam go w ogóle.

Czyżby błędne oprogramowanie na stronie? A może ja cos sknociłem. Sam nie wiem.

Może mi ktoś pomóc?
  • #4 30 Dec 2009 10:10
    martinb33
    Level 13  
    Helpful post? (+4)
    OK panowie, a aktualizacja mapy do tego sprzętu??
  • #5 30 Dec 2009 10:44
    marek216

Level 43  
  • #6 25 Jan 2010 12:53
    centurion 1
    Level 9  
    Helpful post? (0)
    Z tą aktualizacją się wcale nie spieszą ja swoją odblokowałem i latam na mapach IGO AMIGO i MIOMAP próbowałem też na Auto mapie ale wariowała
  • #7 27 Jan 2010 10:44
    martinb33
    Level 13  
    Helpful post? (0)
    A kolega Centurion 1 może pomóc w odblokowaniu?? ?Jakieś źródlo jak tą navi odblokować??
  Search 4 million + Products
Browse Products