Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 05 Mar 2009 21:42
    psiata
    Użytkownik obserwowany

Witam.Mam taki problem:kupiłem niedawno kamerkę firmy Apollo model AC-905 Problem jest tej natury że jak chcę pogadać z kimś na skype to ta druga osoba mnie nie widzi a ja te osobę widzę.Naprawdę nie mam pojęcia co może być przyczyną takiego stanu rzeczy.Może ktoś spotkał sie kiedyś z czymś takim.Będę wdzięczny za każdą pomoc w tej sprawie.Pozdrawiam.

• #2 05 Mar 2009 21:47
    kuba2102
    Poziom 20  

Moze byc ze kamerka nie jest kompatybilna ze Skype lub tez nie wlaczyles opcji "rozpocznij video"

• #3 05 Mar 2009 21:55
    psiata
    Użytkownik obserwowany

Witam. niby producent coś tm napisał ze istnieje możliwość prowadzenia wideokonferencji w takich komunikatorach jak MSN Messanger,dlatego tez pomyślałem sobie że być może w skajpie tez jest to możliwe.Co do opcji rozpocznij wideo to nic to nie daje bo już probowałemi jest nadal ciemny obraz po drugiej stronie.

• #4 06 Mar 2009 02:23
    dexi
    Poziom 28  

A moze masz uruchomiony inny program, ktory uzywa obrazu z kamery. Po drugie, kamera musi byc ustawiona jako domyslna w ustawieniach skypa.

• #6 06 Mar 2009 12:37
    kuba2102
    Poziom 20  

Wchodzisz do opcji video i wybirasz ktora kamera ma byc glowna

• #7 06 Mar 2009 13:35
    marek003
    Poziom 39  

Taki efekt miałem kiedy była włączona kamera w programie (narzędziowym) kamery i w oknie tego programu widziałem siebie. W tym samym czasie skype pokazywał czarny ekran. Wystarczyło wyłączyć kamerę (program narzędziowy), w skype znów włączyć "rozpocznij" video" i obraz się pojawił (sam widziałem siebie w małym okienku skype'a).

Więc tak jak ktoś już radził: wyłącz inne programy używające kamerę. Innymi słowy włącz tylko skype'a (nic więcej nie włączaj) i włącz "rozpocznij video" - powinno ruszyć.

• #8 29 Kwi 2009 15:01
    psiata
    Użytkownik obserwowany

Witam. Dzięki za sugestie wszystkim kolegom.Rozwiązałaem problem poprzez zakup nowej kamerki oraz wymiane starej na nowa.Przyczyną takiej usterki okazał się uszkodzony układ analizy.W związku z powyższym zamykam temat.

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty