X

obrazy europy na żywo

Kuba19 08 Mar 2009 20:23
  • #1 08 Mar 2009 20:23
    Kuba19
    Level 12  
    Helpful post? (0)
    mam pytanie moze znacie jakies strony internetowe gdzie mozna ogladac zdjecia np europy, danego miejsca na zywo?? wiem ze jest taka strona internetowa bo kolega mi ja kiedys pokazal ale formatowal dysk i teraz nie mozemy tego odzyskac. nie chodzi mi tu o programy typu google earth bo one sa wyposazone w zdjecia sprzed kilku lat nawet z gory dzieki za pomoc
  • #2 09 Mar 2009 00:05
    911676
    Removed  
    Helpful post? (0)
    Nie wiem czy ktokolwiek udostępnił by na żywo , do takich możliwości ma dostęp jedynie wojsko
    Sam szukam takiej stronki natknąłem się na wiele , i myślałem że w końcu jest ale jednak to nie to prawie mi się udało na jakiejś wojskowej stronie z końcówką .mil z Hiszpanii. Jeśli taka możliwość była by , oglądać na żywo wszystko z góry to na pewno miałaby ograniczenia powiększenia(zoom) ze względu na możliwość wykorzystania tego przez terrorystów

Znalazłem jedynie mapy pogodowe satelitarne na żywo i schematy urządzenia do odbioru takich map drogą satelitarną bezpośrednio na komputer za pośrednictwem satelity NOAA i GOES

Link: Near-Real-Time
    Link: MODIS
  • #3 09 Mar 2009 03:00
    zubel
    Warunkowo odblokowany
    Helpful post? (0)
    Możesz oglądnąć sobie pogodę . Filmy działają na wyobraźnię MUSISZ mieć znajomego hakera który by się włamał do NASA lub wywiadu . Podobno tam jest łatwiej!!!
  • #4 09 Mar 2009 07:54
    Bogdanor
    Level 27  
    Helpful post? (0)
    Możesz trochę pooglądać precyzując zapytania google, również co do kraju. Są to bardzo różne kamerki, prywatne, lecz i te do monitoringu ulic...
    http://johnny.ihackstuff.com/ghdb.php?function=summary&cat=18
    Ale z "konkretnym miejscem" to może być dużo trudniej, ja nie wiem. Kombinowanie z IP.
  • #5 09 Mar 2009 10:30
    niutat
    Level 37  
    Helpful post? (0)
    Witam, a to miejsce poznajesz? :)
    http://www.nowysacz.pl/index.php?p=3&p2=&p3=&main=livecam&cam=1&refresh=yes
    Nie wiem czy o coś takiego Ci chodziło;
    http://www.worldcam.pl/7,0,0,N,kamery.html
  • #6 16 Apr 2009 19:45
    Kuba19
    Level 12  
    Topic author Helpful post? (0)
    nie nie o to mi chodzilo jest taka stornka cos w stylu google maps np dajesz sobie na widok z satelity, robisz zbliżenie i obserwujesz poruszające sie samoloty na lotnisku heathrow
  • #7 16 Apr 2009 19:59
    Electrical
    Red. Komputery FAQ
    Helpful post? (0)
    Wątpię żeby coś takiego było.
  • #8 17 Apr 2009 11:50
    Stary1952
    Level 33  
    Helpful post? (0)
    Wszystkie przekazy satelitarne ogólnie dostępne są przesunięte w czasie , nawet przekazy meteorologiczne . :cry:
  • #9 24 Jan 2010 21:54
    LucasKrakow
    Level 17  
    Helpful post? (0)
    hehhe i widzisz ze sie zbliza samolot naciskasz przycisk i BUM
    ale masz pomysly.
    przeciez ci pisza koledzy ze takie cos jest niedostepne zewzgledow chociazby bezpieczenstwa.
  Search 4 million + Products
Browse Products