Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Czarny Ekran po Logo Windows

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Komputery Software -> Czarny Ekran po Logo Windows
Autor
Wiadomość
demeter
Poziom 9
Poziom 9

Miasto: Lublin

Post#1 Post autora tematu 14 Mar 2009 08:34   

Czarny Ekran po Logo Windows

Witam!
nie moge odpalić xp home edition
system startuje wyswietla się logo windows potem jest już tylko czarny ekran i kursor myszki
w każdym trybie jest to samo-awaryjnym,vga itd.
kursorem myszki można poruszać wcisnięcie trzech króli nic nie wyświetla-zero reakcji
BARDZO ZALEŻY MI NA URATOWANIU TEGO SYSTEMU
POMOCY
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 14 Mar 2009 08:34   

Powrót do góry

Matuzalem
Admin grupy komputery
Admin grupy komputery

Miasto: Olsztyn

Post#2 14 Mar 2009 08:47   

Re: Czarny Ekran po Logo Windows

Pewnie - gdybym miał się opierać tylko na informacjach, które podałeś - bym chkdsk /p /r - z konsoli odzyskiwania uruchomiony zasugerował.
To jednak jest krok, który może prowadzić na manowce - znowu brak danych się kłania.
Uzupełnij, proszę, informacje przynajmniej co do okoliczności pojawienia się problemu ( chociaż pewnie przydałoby sie więcej konkretów takich jak - autopromocja - tu: http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1220654.html wskazane.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 14 Mar 2009 08:47   

Powrót do góry

kurakk
Poziom 14
Poziom 14

Miasto: Radlin

Post#3 15 Lut 2010 15:16   

Re: Czarny Ekran po Logo Windows

Witam. Może ja się podłącze do tematu. Zniknoł pulpit i nie możnabyło nic zrobić wiec twardy reset.Po resecie juz tylko czarny ekran i kursor myszy w awaryjnym to samo.Dowiedziałem się że problem może być z kluczami Winlogon i Shell jednak mam tam poprawne wartości. Zrobiłem import gałęzi software z katalogu widows\repair z konsoli odzyskiwania i system wstał ale wiadomo ze wygląda jakby był czysty. Czy ktoś może powiedzieć gdzie jeszcze szukać problemu?Pozdrawiam
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Komputery Software -> Czarny Ekran po Logo Windows
Strona 1 z 1