X

Czarny Ekran po Logo Windows

14 Mar 2009 07:34 DEdemeter
  • #1 14 Mar 2009 07:34
    demeter
    Level 9  
    Helpful post? (0)
    Witam!
    nie moge odpalić xp home edition
    system startuje wyswietla się logo windows potem jest już tylko czarny ekran i kursor myszki
    w każdym trybie jest to samo-awaryjnym,vga itd.
    kursorem myszki można poruszać wcisnięcie trzech króli nic nie wyświetla-zero reakcji
    BARDZO ZALEŻY MI NA URATOWANIU TEGO SYSTEMU
    POMOCY
  • #2 14 Mar 2009 07:47
    Matuzalem
    Level 43  
    Helpful post? (0)
    Pewnie - gdybym miał się opierać tylko na informacjach, które podałeś - bym chkdsk /p /r - z konsoli odzyskiwania uruchomiony zasugerował.
    To jednak jest krok, który może prowadzić na manowce - znowu brak danych się kłania.
    Uzupełnij, proszę, informacje przynajmniej co do okoliczności pojawienia się problemu ( chociaż pewnie przydałoby sie więcej konkretów takich jak - autopromocja - tu: http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1220654.html wskazane.
  • #3 15 Feb 2010 14:16
    kurakk
    Level 15  
    Helpful post? (0)
    Witam. Może ja się podłącze do tematu. Zniknoł pulpit i nie możnabyło nic zrobić wiec twardy reset.Po resecie juz tylko czarny ekran i kursor myszy w awaryjnym to samo.Dowiedziałem się że problem może być z kluczami Winlogon i Shell jednak mam tam poprawne wartości. Zrobiłem import gałęzi software z katalogu widows\repair z konsoli odzyskiwania i system wstał ale wiadomo ze wygląda jakby był czysty. Czy ktoś może powiedzieć gdzie jeszcze szukać problemu?Pozdrawiam
Mouser  Search 4 million + Products
Browse Products