Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

ile trwa przenoszenie numeru tel.

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> HydePark -> HydePark TOP -> ile trwa przenoszenie numeru tel.
Autor
Wiadomość
moddyy
Poziom 18
Poziom 18

Post#1 Post autora tematu 15 Mar 2009 13:16   

ile trwa przenoszenie numeru tel.

Jak długo faktycznie się czeka na przeniesienie numeru miedzy usługami na kartę .I do kogo sie z ta sprawa udać do obecnego opa czy do przyszłego?

I jeszcze jedno pytanie czy w playu występują jakieś problemy z zasięgiem ?
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 15 Mar 2009 13:16   

Powrót do góry

Nowik13
Poziom 16
Poziom 16

Miasto: Grudziądz

Post#2 15 Mar 2009 18:27   

Re: ile trwa przenoszenie numeru tel.

moddyy napisał:
Jak długo faktycznie się czeka na przeniesienie numeru miedzy usługami na kartę .I do kogo sie z ta sprawa udać do obecnego opa czy do przyszłego?

I jeszcze jedno pytanie czy w playu występują jakieś problemy z zasięgiem ?

Zależy od odległości jeśli na przykład będziesz przenosił 6 kilometrów to trwa to około godziny jeśli przewieziesz to około 2 minut.No chyba że przenosisz jakieś 600km to lepiej dać komuś kto udaje się na pielgrzymkę do jasnej góry ty zaoszczędzisz czasu a ktoś będzie szczęśliwy że Ci pomógł.Ja bym nie przenosił numeru nikt nawet nie wie jakie on ma gabaryty i masę lepiej zamówić Tira.
Powrót do góry

transistor
Poziom 13
Poziom 13

Miasto: Katowice

Post#3 15 Mar 2009 19:36   

Ja się przenosiłem do play'a z simplusa.

Idziesz do play'a mówisz, że chcesz przenieść, doładowujesz numer żeby mieć tyle ile musisz mieć przy przenosinach (w simplusie 50zł). Później czekasz ok. 2 tygodni, ignorujesz wiadomości ze starej sieci (zostań u nas to podwoimy Twoje następne doładowanie) i czekasz aż play się dogada ze starym operatorem i zadzwoni do Ciebie, że możesz przyjechać podpisywać umowę.
Powrót do góry

luke666
Poziom 22
Poziom 22

Miasto: Łódź

Post#4 15 Mar 2009 23:23   

Mi przeniesienie numeru z Orange do Playa zajęło razem 5 tygodni. Muszę jednak powiedzieć, że było warto. Orange to kradzieje!!
Powrót do góry

moddyy
Poziom 18
Poziom 18

Post#5 Post autora tematu 16 Mar 2009 13:49   

Mam pare numerów do przeniesienia z tak taka do playa ale posiadacze tych numerów nie pamiętają czy były one zarejestrowane pytanie jak w tak taku ustalić czy się jest zarejestrowanym u operatora.
Powrót do góry

transistor
Poziom 13
Poziom 13

Miasto: Katowice

Post#6 16 Mar 2009 18:12   

Iść do operatora od razu ze wszystkimi bo trzeba długo czekać w kolejce. I załatwiasz od razu wszystkie.
Powrót do góry

br4va
Poziom 5
Poziom 5

Miasto: Jaworzno

Post#7 16 Cze 2009 05:46   

Ja przenoszę nr z tak taka do play fresh i powiem porażka. Era wywiązała się ze swoich obowiązków a Play leci w kulki. 12.06 miała nastąpić aktywacja mojego nr w sieci Play i do tej pory nr mam nieaktywny. Trwa to już 11 dni. Dzwonilem do BOK w Play i w salonie Play też dzwonili i nikt nie wiem kiedy nr będzie chodził. Obiecują że już na następny dzień i następny a ja jak nie miałem nr aktywnego tak go nie mam i nikt nie wie kiedy będzie. Cudowna sieć jednym słowem nie wiem czy spowrotem nie każe im nr przenieść do Ery bo tak to nigdy chyba z niego nie skorzystam
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 16 Cze 2009 05:46   

Powrót do góry

jarack
Poziom 9
Poziom 9

Miasto: katowice

Post#8 28 Gru 2010 21:44   

br4va napisał:
Ja przenoszę nr z tak taka do play fresh i powiem porażka. Era wywiązała się ze swoich obowiązków a Play leci w kulki. 12.06 miała nastąpić aktywacja mojego nr w sieci Play i do tej pory nr mam nieaktywny. Trwa to już 11 dni. Dzwonilem do BOK w Play i w salonie Play też dzwonili i nikt nie wiem kiedy nr będzie chodził. Obiecują że już na następny dzień i następny a ja jak nie miałem nr aktywnego tak go nie mam i nikt nie wie kiedy będzie. Cudowna sieć jednym słowem nie wiem czy spowrotem nie każe im nr przenieść do Ery bo tak to nigdy chyba z niego nie skorzystam

Ciekawsze zdarzenie: Z Ery do Ery (z TT do abonamentu) czas aktywacji jak na razie 2 dni!! (zobaczymy ile jeszcze)
Powrót do góry

KSX
Poziom 17
Poziom 17

Miasto: localhost

Post#9 28 Gru 2010 22:17   

Dziwne mojej siostrze zajęło przeniesienie numeru z Orange do Play 8 dni i odbyło sie to normalnie jakieś 4 dni czekaliśmy na odpowiedz i "oddanie numeru" potem w play 3 dni na przeniesienie i ostatni aktywacja
Powrót do góry

michcio
Poziom 22
Poziom 22

Miasto: M-ce

Post#10 29 Gru 2010 16:57   

Ja już miesiąc przenoszę numer z Simplusa do Orange (żeby potem przenieść z Orange do 36i6 :) ), w salonie Orange niestety skończyły się karty "bez numeru", zamówienie idzie do nich już 3 tygodnie :P
A technicznie trwa to moment.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 29 Gru 2010 16:57   

Powrót do góry

badboy84
Poziom 21
Poziom 21

Miasto: Łódź

Post#11 29 Gru 2010 22:40   

U mnie trwało miesiąc, uciekłem z Ery do Play od razu dostałem nowy tel (abonament) który jeszcze używałem z kartą Ery. W dniu przeniesienia numeru włożyłem kartę Play, i nie żałuję. Tu gdzie nie miałem zasięgu mam teraz 100%. 3.5G daje radę :)
Powrót do góry

Gege9797
Poziom 15
Poziom 15

Miasto: Świerklaniec

Post#12 29 Gru 2010 23:43   

br4va napisał:

Achh tylko niewierzyć. Kto uwierzy takiemu 1-postowcomi ? Play jest akurat b. normalne i traktuje swoich klientów naprawde normalnie.
Powrót do góry

elsen
Poziom 6
Poziom 6

Miasto: częstochowa

Post#13 14 Lip 2011 16:41   

br4va napisał:

mnie tez dokładnie to samo spotkało tylko ze dzień przeniesienia to był 12-07 i już tydzień minął i numeru nie ma i tez z tak taka do pley fresh
Powrót do góry

LuckyDj
Specjalista - oświetlenie sceniczne

Miasto: DKL

Post#14 14 Lip 2011 17:23   

Wy się przenosicie, a ja nie mogę się od prawie miesiąca doprosić o uruchomienie duplikatu karty w plusie. Ciągle słyszę, że pracują nad tym już technicy i tak pracują od miesiąca.
Choćbym chciał się przenieść to nie mogę. Każą załadować konto, a jak mam k**wa zasilić nie aktywne konto?
Powrót do góry

Afcht
Poziom 22
Poziom 22

Post#15 14 Lip 2011 17:56   

LuckyDj napisał:
Każą załadować konto, a jak mam k**wa zasilić nie aktywne konto?

Telepatycznie...
Powrót do góry

Conrad.
Poziom 13
Poziom 13

Miasto: Toruń

Post#16 14 Lip 2011 20:59   

LuckyDj napisał:
Każą załadować konto, a jak mam k**wa zasilić nie aktywne konto?

Przelewem.
Powrót do góry

-goose-
Poziom 13
Poziom 13

Miasto: Mosina

Post#17 20 Lip 2011 19:03   

Witam
Ja z ery do play'a przeszedłem w jeden dzień roboczy - odbyło się bez problemów
Powrót do góry

motoroker
Poziom 13
Poziom 13

Post#18 22 Lip 2011 16:42   

Ja przeszedłem do Play z Orange.
Cała operacja trwała tydzień, zero problemów...
Dodam że miałem otrzymać 60zł przez 3 miesiące, a dostałem 100zł przez 5 miesięcy :)
Powrót do góry

-goose-
Poziom 13
Poziom 13

Post#19 23 Lip 2011 16:13   

Trwała "tydzień" ???
Powrót do góry

Piko
Poziom 17
Poziom 17

Miasto: Wrocław

Post#20 26 Lip 2011 07:31   

Witam. Teraz na dniach przenosiłem numer z Plusa do Play. Nowy operator zapewniał mnie że z dnia na dzień będę mógł używać swojego numeru, choć sms-a otrzymałem od Plusa że przeniesienie numeru może trwać do miesiąca zgodnie z obowiązującymi przepisami... ble ble ble.. wróć do Nas..
A było tak że do zerowej ustalonego dnia działał Plus (bo tak korzystałem do samej zerowej), na ekranie był cały czas operator Plus. Rano ok 6:00 kiedy chciałem wykonać połączenie Plus zniknął pisząc komunikat o błędzie połaczenia. Włożyłem kartę z Play-a i wszystko zaczęło się po nowemu. Witaj w sieci Play, sms-y konfiguracyjne itp..
Dodam jeszcze że to wszystko działo się z soboty na niedzielę.. tak więc jak widać komputery nie mają wolnego. Biznes to biznes.
Ogólnie jestem b. zadowolony z tego rozwiązania.
Pozdrawiam Piko.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 26 Lip 2011 07:31   

Powrót do góry

LuckyDj

Miasto: DKL

Post#21 26 Lip 2011 11:50   

Piko napisał:
tak więc jak widać komputery nie mają wolnego

Ludzie też :), z ciekawości zadzwoniłem do BOK w Boże Ciało i rozmawiałem z żywym człowiekiem, który sam przyznał, że nie ma takiego dnia kiedy jest nieczynne. :)
Powrót do góry

margi85
Poziom 15
Poziom 15

Post#22 26 Lip 2011 12:02   

Piko napisał:
Witam. Teraz na dniach przenosiłem numer z Plusa do Play.

dalej dają 60 zł do doładowania?
Powrót do góry

Piko
Poziom 17
Poziom 17

Miasto: Wrocław

Post#23 26 Lip 2011 13:24   

margi85 napisał:
Piko napisał:
Witam. Teraz na dniach przenosiłem numer z Plusa do Play.

dalej dają 60 zł do doładowania?

Mam abonament na firmę, więc mnie to nie dotyczy. Ale samo przeniesienie było za free i na dodatek gdybym brał aparat miałbym 10% zniżki przez cały okres umowy czyli dwa lata.
Pozdrawiam Piko.
Powrót do góry

-goose-
Poziom 13
Poziom 13

Post#24 02 Sie 2011 20:33   

Tak dają 60zł ale w 3 miesiące (20 na miesiąc)
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> HydePark -> HydePark TOP -> ile trwa przenoszenie numeru tel.
Strona 1 z 1