Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

nie dochodzą do mnie wiadomosci sms (nokia e65)

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> GSM -> GSM Użytkowy -> nie dochodzą do mnie wiadomosci sms (nokia e65)
Autor
Wiadomość
R@F@L
Poziom 16
Poziom 16

Miasto: zabrze

Post#1 Post autora tematu 15 Mar 2009 17:08   

nie dochodzą do mnie wiadomosci sms (nokia e65)

Witam

Od jakiegoś czasu mam problem z odbiorem sms w sieci ORANGE

Otóż: telefon jest cały czas online; jest zasięg wszystko się wydaje być OK. Przełączam w tryb Offline po czym znowu na Online i co się okazuje ? Przychodzi sms który był np. wysłany pół godziny temu. Wersja softu to v4. Był wgrywany nie dawno. Telefon nie jest zaśmiecony. Tylko gps + opera + GG. A może to wina 3g ? Bo czasami nie idzie wysłać wiadomosci za pierwszym razem tylko drugim...

Popraw temat, przeczytaj regulamin.Następnym razem ostrzeżenie i post powędruje do kosza.

mod.fischer8

Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 15 Mar 2009 17:08   

Powrót do góry

eslodowy
Poziom 22
Poziom 22

Miasto: Z nienacka :)

Post#2 15 Mar 2009 17:20   

Re: Problem z dochodzeniem sms do mnie... (e65)

A używasz jakiejś karty turbo sim w celu ominięcia simlocka?
Jak tak to to jest problemem. Spróbuj poobserwować telefon w trybie pojedynczym - gsm.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> GSM -> GSM Użytkowy -> nie dochodzą do mnie wiadomosci sms (nokia e65)
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Reklama || Kontakt

Page generation time: 0.077 seconds

elektroda.pl temat RSS